Son dakika !! Galatasaray robin van persie nin ogluyla transfer gorusmelerine basladigini KAPa bildirdi? Ne dusuyorsunuz siz? 😊😂😉😄😅 ?

Kucuk pruzler cozulur cozulmez kucuk persie tt arenada taraftari onunde imza attirilacak. butun taraftarlarimizi bekliyoruz 😅😄😉😂😊🙏

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gslilerin 4 yıldız demelerini anlamıyorum bizim armamızda ay yıldız varken sizin kadar hava atmıyoruz toki arenacılar 😊 stadınızın sahibine bir bakın ondan sonra konuşun 😊 NOT: BEŞİKTAŞLIYIM.

0|0
    0|1
    • Agzina saglik.

• Evet gördüm biz yıldıza değil oynayan futbolcuya bakarız. Önemli olan 1 2 gol atıp defansa yatmak değil 1 2 gol atıp hala da gol atmak isteyen takım görmek istiyoruz kardeşim 😊

• Tşkler kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Alamadiginiz yildizin acisi diyoruz😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabri 4 yasinda son 4 senede 3 sampiyonluk gordu :D yav he he kardesim he he :D

0|1
    0|0
  • 4. yıldızın acısı sanıyorum bunlar :)

0|0
    0|0
  • İnş canım ya :)

Not:fb

0|0
    0|0
  • 4yildizli yeni sezon formalari satisa ciktigindada ayni laflari soylersiniz umarim ;)

0|1
    0|0
    • Bizim. acelemiz yok 4. Yildizi zaten biz lig baslamadan taktik. hala anlayamadin mi😂😊

• Acelemiz yok sozlerinizi keske lig bitmeden oncede soyleseydiniz kardesim. 4. yildiz icin biryerlerinizi yirtiyordunuz. Simdi acelemiz yok deyip bos yapma burada. Transfer yaparak sampiyon olunmuyor. Hersey sene sonunda belli olur.

• beynini kızılaya mı bağışladın

0|1
    0|0
    • Gsli oldugunu nasil belli ettin ama. yaziiiik. sizede kucugu kaldi artik idare edin. babasi bizde 🙏😊😂

• oğlu 4 yıldızı takarken babası 3 yıldızla idare edicek

0|1
    0|0
  • Sen evinde dizi izlerken o adam galatasaraya karşı defans yapıyordu.

0|0
    0|0
  • Zlatan hepinizi susturacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...