Kimler aşkını sahiplenmekte, onu yaşamakta cesur davranıyor?

kimler aşkını sahiplenmekte, onu yaşamakta cesur davranıyor. yoksa korkup yaşamın en güzel armağanını, büyülü anları elinizin tersi ile itiyor musunuz. ne zaman kendinizi özgür bırakacaksınız bunun için. kökten bir değişimin zamanı gelmedi mi halen, neyi bekliyorsunuz.

Güncellemeler:
bırakalım kendimizi şelaleye, arınalım, şelaleyle bir olup akalım hissedelim. yollara düşmek için heves içindeyken birazdan yatağa gireceğim. :) bu kadar iğrenç bu durum olamaz.

teşekkürler cevaplarınız için, iyi geceler.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben sahipleniyorum desem burdan sabaha kadar söylesem bunu ne değişecekki ? soruyu tam anlayamadımda diyebilirim :) yada soru neyi beklediğimizmi ? biraz karışık olmuş sanırım ya :)

1|0
    0|0
    • sevgiden aşktan korkuyoruz sevemiyoruz, sevsek bile kendimizi buna kaptıramıyoruz, o kişinin peşine düşüp maceralara atılamıyoruz. işte bunlardan bıktım ve sormuş bulundum. kafana göre takılabilirsin cevabında her cevaba varım. :)

• aynen katılıyorum. :)

• oh bi rahatlık geldi bana be eywllh sağol narutoya geri döneyim ben :D

Erkekler Ne Diyor 10

• eskiden yaşadıklarım yüzünden şu an tamda senin dediğn gibi elimin tersiyle itiyorum.. Belkide sonucundan korkuyorum. Belkide kendimi kendimi kandırıyorum kimbilir. Ama bildiğim tek şey var 1 dakika sonrasını bile zerre kadar tahmin etmiyorum. :) Yani demem o ki artık gelsede olur gelmesede :))

1|0
    0|0
  • :D çokta sıkıntı yapma uyumana bak herşeyin zamanı var elbet bir gün düşersin yollara :D

1|0
    0|0
  • arada engeller varsa yapamıyorum ben yaa çok büyük yaş farkı gibi...

1|0
    0|0
  • Aşkı elinin tersi ile itmek mümkün değildir

Aşk bir seçenek değil

Sen seçemezsin

O seni seçer

1|0
    0|0
    • kendini görmezden gelirsen aşkı da görmezden gelirsin. pekala da mümkün bu.

• Felsefeni seveyim :)

• Olsaydı sonuna kadar yaşar ve sahiplenirdim ama hiç olmadı

1|0
    0|0
  • olsa var ya dünya bir yana o bir yana olur. ama yok ki :)

1|0
    0|0
  • dayaktan beter ettin bizi:(

1|0
    0|0
  • İyi gaza getiriyorsun :D AMA yemezler

1|0
    0|0
  • cesur davransan kaç yazıyor ki ağzına ediyorlar adamın

1|0
    1|0
  • Yazdıklarını büyük bir içtenlikle onaylıyorum ama malesef uygulayamıyorum :)

1|0
    0|0
    • :) ya ben de uygulayamıyorum sinir oluyorum bu yüzden. ama yok katlanamıyorum bu salaklığa, değiştireceğim mutlaka.

Kızlar Ne Diyor 3

• "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor" işte...

Ya da yoğurt yemiyor artık...Süt ve süt ürünlerine alerjisi var.

1|0
    0|0
  • Eğer aşksa bu, ben hiç övünmüyorum. Kimseye saygısızlık ukalalık etmedim, ama niye bunu hak ettim diye sormaktan da yoruldum. Ondan düşünmüyorum artık.

1|0
    0|0
  • Benim sevgilim askini hem sahiplenir hemde cesur davranir:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...