Fit olma konusunda önerileriniz?

Arkadaşlar 165 kiloyum yohamına dediğinizi duyuyorum ve boyum 185 falandır. Ve fit bir vücut istiyorum ancak zayıf tığ gibi olma isteğim yok çünkü güç takıntım var yani hayvan gibi olmayı seviyorum ama yağlı değilde kaslı bir hayvan daha cazip geliyor tavsiye ve önerilerinize açığım

Dipnot: alkol almayı seviyorum bira falan ama önerileriniz ışığında "azaltılabilir" ayrıca sigarada kullanıyorum ve astım hastasıyım yani ciğerler pek parlak değil.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes yuh :) senin en fazla 80-85 olman lazkm

0|1
    0|0
    • 120 en fazla düşmek istediğim :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce vucut tipinin ne olduğunu bilip ona göre diet yapmalısın muhtemelen sen endomorph tipine sahipsin bu vucut tipi çabuk kilo alan yavaş metabolizmalı yani zor kilo veren ağır egzersizlerde eklem sakatlıkları yaşayabilen bir tipmiş tabi bundan emin değiliz ayrıca sanılanın aksine kötü bir vucut yapısıda değil yediklerini kasa çevirmen kolay olabilir

Önerilerim İştahını açtığı ve seni egzersizlere karşı zayıfalttığı için Alkol hayatında olmamalı
    Sigara azalacak en azından egzersizlere ayırdığın süre de atıyorum 1 saat egzersiz yapıyorsan ilk yarım saat ve egzersiz bitiminde ki son yarım saatte içmemelisin
    Aslında biraz aç kalabilirsen mesela 1 hafta çok az yemeğe çalışırsan miden küçülecek ve eskisi kadar fazla yiyemeyeceksin sonrasında vucut enerji sağlamak için vucutta biriken yağları kullanmaya başlıyor aşırı açlık çekmezsin
    Beslenirken yine üç öğün uygun ama yağ şeker un daha doğrusu işlenmiş gıdalardan uzak olmak her öğün öncesi 1-2 bardak su içerek daha az yemeği amaçlamak gerek mümkün olduğunca en çok sıvı içeren besinler tüketmek tokluk hissini artırabilir
    Egzeriz konusunda birşey söylemek için çok erken hergün yürümeye çalış zayıfladıkca mesafeyi artır ayda max 5 kg vermek sarkma çatlamadan korunman için uygundur
    Başka söyleyebileceğim sabır kaldı sanırım :)

0|0
    0|0
  • önce kilo vermelisin böyleyken kas yaparsan aygır gibi olursun bana mesaj yoluyla ulaş

0|0
    0|0
  • yohamına :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...