Daha fazla zayiflamam lazim yardimm?

Arkadaslar boyum 1.73 normal kilom 64/66 arasi gidip geliyordu ama o bile fazla aslnda. Sinav dönemi yüzünden normalde asla vikmadim rakamlara ciktim ve 2 ay önce kantara ciktimki ne göreyim. Hayatimda iök defa 72 kiloydum. Spor ve bogazimi tutmakla 65 kiloya düstüm. Ama 2 hafta sonra ablamin dügünü var daha fazla zayiflamam lazim simdi ben 2 hafta icinde nasil 62 ye düscem yardim edin:/ motivasyonum yok artik:/

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta içinde 3 kilo civarı verebilirsin dediklerimi uygularsan. Maddeler;
    1. Sabahları 1.5-2 km koşu ve ardından 100m depar
    2. Koşu sonrası bir 15-20 dk sonra şınav, mekik, squat
    3. 3 dk boyunca ip atlama. 3 dk içinde ne kadar çok atlarsan o kadar iyi.
    Bunları 2 günde 1 yaptıktan sonra her antreman sonra şu karışımı iç:
    -süt, yumurta, pekmez, muz (bunları blendırdan geçirdikten sonra iç ki yaktığın yağlar kasa dönüşsün.)
    Bunları yaparken ne kadar çok terlersen o kadar iyi ve unuda unutma susasan bile su içmemeye çalış. Sadece kuruyan ağızını ıslat ki vücut yğlrı yaksın içtiğin suyu değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• motivasyon için parklarda özel koşu yollarında spor yapanlarla tanış ya da salona yazıl derim. evde ise annenle konuş şekersiz ve yağsız lezzetli sağlıklı yemekler yapsın.

0|0
    0|0
  • Iyiki kilon?

0|0
    0|0
    • Ya iyide zayifladikca belim inceliyor kalcam kaliyr

• Senmi evleniyon saanki dal gibi gorunup ne yapcan 😂😂

0|0
    0|0
  • Sinav doneminde kilo mu almak? Asik ol sen zayiflaniyor kesin cozum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bol bol su iç, devamlı bir şekilde egzersiz yap yedigine ictigine dikkat et abur cubur vs tüketme yeterli olacaktır bir de ben kullaniyorum yararını gördüm yeşil çay

0|0
    0|0
  • 7 günde10 kilo diyeti var onu yap zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Kafana koy ve 2 hafta full spor yap. Verirsin stresle kilo verilmez.

0|0
    0|0
  • Kilon iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...