Zayiflamak isteyenler varsa yazsin?

Zumba body shake fitnes ayrica zayiflama yontemleri veriyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar benim 3cocugum var her birini 118 120kiloyla dogurdum yani o derece kilo almistim şu an 70kiloyum istesem dahada veririm ama bu kilo yakisiyor bana
Arkadaslar gunluk 1saat zumba ya da 2saat yuruyus yapin gunluk 1kase yogurdun icine limon suyu ve pul biber katip yiyin gunluk kereviz sapi ya da beyaz lahanayi kaynatip suyunu icin gunluk en az 2litre su icin
Arkadaslar cok cok ozur dilerim verdigim bilgilerde hata yapmisim yani sadece bunu yiyin icin demek istememistim unuttugum sey ise ARA OGUN OLARAK DEDIGIM YOGURDU VE KAYNATACAGINIZI ICINIZ normal dietinizi yapin kendinizi kisitlamayin az az herseyden yiyin. aburu cuburu kesin yani cikolata seker tuzlu yemeyin zayifladiktan sonra az az yemeye baslarsiniz umarim anlatabilmisimdir anlamadiginiz varsa sorabilirsiniz hata yaptigim icin bunu burdan yazmak istedim hatami bana anlatan arkadasa tskederim
Tchu tchu tcha nickli arkadasa cok tesekkur ediyorum onun sayesinde onun yorumu sayesinde eksik yazdigimin farkina vardim cok sagolsun yoksa yanlis yonlendirmis olurdum sizi bide arkadaslar bazilariniz yazali 10gun olmus bana mesaj gelmedigi icin gormedim yazdiklarinizi bugun tesadufen gordum. Unutmayalim arkadaslar zayiflamak fit olmak bizim elimizdedir hayat sadece cikolata seker degildir bunlar olmadanda cok tatli seyler vardir zayiflayinca bunun farkina varirsiniz ozaman daha mutlu olursunuz
Arkadaslar aranizda zayiflayanlar olduysa lutfen bizimle paylasin bizde bilelim

0|0
1010

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...