Zayiflamak isteyenler varsa yazsin?

Zumba body shake fitnes ayrica zayiflama yontemleri veriyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar benim 3cocugum var her birini 118 120kiloyla dogurdum yani o derece kilo almistim şu an 70kiloyum istesem dahada veririm ama bu kilo yakisiyor bana
Arkadaslar gunluk 1saat zumba ya da 2saat yuruyus yapin gunluk 1kase yogurdun icine limon suyu ve pul biber katip yiyin gunluk kereviz sapi ya da beyaz lahanayi kaynatip suyunu icin gunluk en az 2litre su icin
Arkadaslar cok cok ozur dilerim verdigim bilgilerde hata yapmisim yani sadece bunu yiyin icin demek istememistim unuttugum sey ise ARA OGUN OLARAK DEDIGIM YOGURDU VE KAYNATACAGINIZI ICINIZ normal dietinizi yapin kendinizi kisitlamayin az az herseyden yiyin. aburu cuburu kesin yani cikolata seker tuzlu yemeyin zayifladiktan sonra az az yemeye baslarsiniz umarim anlatabilmisimdir anlamadiginiz varsa sorabilirsiniz hata yaptigim icin bunu burdan yazmak istedim hatami bana anlatan arkadasa tskederim
Tchu tchu tcha nickli arkadasa cok tesekkur ediyorum onun sayesinde onun yorumu sayesinde eksik yazdigimin farkina vardim cok sagolsun yoksa yanlis yonlendirmis olurdum sizi bide arkadaslar bazilariniz yazali 10gun olmus bana mesaj gelmedigi icin gormedim yazdiklarinizi bugun tesadufen gordum. Unutmayalim arkadaslar zayiflamak fit olmak bizim elimizdedir hayat sadece cikolata seker degildir bunlar olmadanda cok tatli seyler vardir zayiflayinca bunun farkina varirsiniz ozaman daha mutlu olursunuz
Arkadaslar aranizda zayiflayanlar olduysa lutfen bizimle paylasin bizde bilelim

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben ben benn :D

0|0
    0|0
    • Cinsiyetini yasini boyunu kilonu yaz

• Buldum teşekkürler :D

• Evet en ondeki ortadaki hoca benim bu hareketleri yap

Erkekler Ne Diyor 10

• Yalnız şu yazdığınız diyetle o kilolar istenilen yerden gitmez belirtmek isterim en garanti en temiz kilo verme yöntemi low carb tır bana göre. Yoksa kilo kastan ve sudan gider bunuda kimse istemez.

0|0
    0|0
    • Hayir beraberinde spor yani zumba falan yapilirsa niye kastan ve sudan gitsinki

• Aynen ama malesef yanlis yani eksik yazmisim duzeltebilirim yardimci olurmusun yoksa herkes sadece bu yazdiklarimi yaparsa hasta oluryaa ozamanda bana gunah yazilir yaa tuh

• Düzeltmişsiniz zaten gerek yok yani halkımız doğru dediğinizi yapabilir de "Ara öğün" olmalı bu tarz şeyler atıştırmalıklardan iyidir ama low carb kesinlikle çok etkili bir yöntem veya karbonhidrat döngüsü bunlar vücutta şeker yerine yağ yakan diyetler çünkü vücutta karbonhidrat (şeker) bulunduğu sürece vücut yağ yakmaz son derece anabolikte etkileri var ayrıca

• zumba body shake fitness ney ki :/

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/zVvz06.jpg

Ben 5 kilo daha vermk istiyorm

0|0
    0|0
  • Haydi fazla kilolar gitsin kızlar, yapışın soruya.

0|0
    0|0
  • selamın aleykum
    bende 85 kıloyum
    65 ya da 70 ıstıyorum ama abur cubturdan kendımı alıkoyamıyorum en hızlı dıyetsın ne yaparım

lahana 1 hafta da 6 7 kilo demıssın bu gercek mı

yardımını beklıyorum

0|0
    0|0
    • Evet lahana corbasiyla o kiloyu vermeniz garanti yani lahana corbasi dieti ile fakat yiyebilirmisiniz bilemem cunku tadi oldukca igrenc ben onu denedigimde sadece 4gun yapmistim 4gunde 4kilo vermistim fakat sonradan hamile oldugumu ogrenip birakmistim

• Kusura bakma ya yazini yeni gordum lahana corbasi dietine internetten bak bir orda yaziyor yaninda yiyeceklerini

• onemlı degıl yardımın ıcın tskler bakıcam

tsk edERım

• güzel paylaşım teşekkürler

0|0
    0|0
    • Ben tesekkur ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bana

• ben 7-8 külo vermek istiyorum

0|0
    0|0
    • Cok kolay verilir bu kilolar

• nasıl söylesene

• Gunluk 1saat zumba yapacaksin zor yapamam dersen gunluk 1 2saat yuruyus ve diet yapacaksin ben diet yapamam dersende gunluk 1kase yogurdun icine limon ve pul biber koyup ye kereviz sapi satiliyosa suda kaynat gunluk suyunu ic bu sekilde dietsiz zayiflarsin

• ßen tam aksine kilo almak istiyorum bunun için bir formülünüz var mı acaba :)

0|0
    0|0
    • Hahaha malesef cok yemek ye demekten baska bisi diyemem ha bide balik yagi kilo yapiyomus diye duydum ama dogrumu bilemem sen nerelisin

• hmm samsunluyum bol bol balık ta yiyorum aslında ama yağını denicez bakalım ;)

• Güzel

0|0
    0|0
  • ben...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bayan-18-1.65 -65 kiloyum. Squata başladım ust bacaklarim incelsin selulitler gitsin diye baska ne yapabilirim bacaklarim dahada kalinlasirmi squatta?

0|0
    0|0
    • Squat dersi bende veriyorum bu genelde popoyu disa dogru cikarir fakat basende yapar yani bununla basenlerden kurtulamazsin basen icin en iyisi platez ve turkcesini bilmiyorum ama insallah turkceside aynidir step onerrim sana squatla bacaklarin kalinlasmaz sadece basen ve popon disa dogru cikar

• On alti kilo verdim alti ay once kilo vermem durdu ve şu an kilo vermeye ihtiyacim var gibi dusunuyorum. 16\63\172

0|0
    0|0
    • Evet kilo vermek bir zaman sonra durur az ara verilip tekrar baslanmali fakat senin kilon fazla degilki

• Kollar icin bir diet yoktur suanki dietine devam et ayrica bu yiyeceklerde senin zayiflamana yardimci olur yag yakicidir yesil cay. Elma sirkesi. Greyfurt. Armut. Karpuz. Ananas. kivi. sarimsak. Acibiber. maydanoz.
      kollarini inceltip sikilastirmak icinde 1-4kilo agirlik calismasiyla basla vucudun bu agirliga alistikca kiloyu yukselt mesela 2adet 2litrelik cola siselerine suyu doldur gunluk kendine bir saat ayarla 15dakika olabilir ya da kendin bilirsin siseleri ellerine al kollarini one dogru yukari kaldir indir istedigin kadar bu sana kalmis bisey daha sonra kanat seklinde kaldir indir ayrica bu sporlarda kollari inceltip sikilastirir sinav cekmek. Tenis. Ip atlamak. Badmington. Masa tenisi. Voleybol. Basketbol. Yuzmek. Agirlik calismak. Insallah zayiflarsin zayifladiktan sonra yazmani beklicem

• Gercekten cok yardimci oldun tesekkur ederim xperim dusuk mesaj atamiyorum sen atarsan ordanda yardimci olmani isterim elbet sonuclarida senle daha rahat konusabilirim beni gercekten mutlu edersin tek hayalim ince bel ve kollar gecekten cok saol

• misal ne gibi yöntemler?

0|0
    0|0
  • isterim tabi

0|0
    0|0
  • Ne kadar sağlıklı ki bu dediğin? verdiklerini geri nasıl almadın hayret içerisindeyim.

0|0
    0|0
    • Bu dedigimde sagliksiz bisey yok geri almadim cunku gunluk zumba body shake dersi verdigim icin bende yapiyorum

• Yogurt cok sagliklidir bilirsiniz kereviz ve lahanada ayni sekilde internetten arastirip gorebilirsiniz acelem var cabuk zayiflamam lazim derseniz lahana corbasi ile 1haftada 6 7 kilo garanti fakat tadi cok pistir icebilirmisiniz bilemem

• Teşekkür ederim bayan

• ben haftada 3 gun spora gidiyorm 30 dk cardio 30 dk salsa 30 dk zumba yapiyorm spordan sonra hic yemek yemiyorm sadece su ama sorun olan spor olmadigi gunler o gunler istedigim kadar yiyorm hatta bazen abur cubur bile sizce yinede bir etkisini gorurmuyum 2 ayda boy 157 kilo 68 :(

0|0
    0|0
    • Anladim canim peki niye tam tersini yapmiyosun yani sporun supermis harika ama spor yaptigin gun spordan once yesende spor yapmadigin gun yemesen abur cuburu kesmen lazim en dogrusu bu ama kesemiyorum dersen bu dedigim gibi yap spordan once yeki sporda yakasin

• ah ah kilo degismesinde sadece su gobek ve bel gitse benim icin yeterli ama iste o da diyetsiz mumkun olmasa gerek bu arada tesekkur ederim bni aydinlatiginiz icin :)

• Rica ederim 😊

• ben yaaa. kilo vermek istiyorum , 2 ay içinde mümkünmüdür?

0|0
    0|0
    • Kac kilo canim

• Tamam 5 kilo vermek istiyorum zaman önemli değil aslında. Nasıl yapabilirim?

• Paylasimimdakileri bir dene once olmazsa yaz bana

• Ben.19/158/63

0|0
    0|0
    • Ya vallaha kusura bakmayin taa 10gun olmus gunlukte buraya takilirim ama mesaj gelmedi yorum var diye oyuzden gormedim bugunde tesadufen baktim yazanlar olmus canim sen 50 55 olsan super olur

• Bu benim kilo vermiş halim,67den düştüm şu anda devam ediyorum düşebildiğim kadar artık. Teşekkür ederim :)

• Ben tesekkur ederim sag olun

• Beeennnnnnnn

0|0
    0|0
    • Sen kac kilosun ve kac olmak istiyosun boyunu kilonu yasini ve cinsiyetini yaz

• 53 kiloyum 48 olmak istiyorum. Boyum 164. Yaşım 19. Kızım. Basen bölgemde fazlalık var bir tek

• Evet burdan bir arkadasa kendi videomu yazdim sende ayni hareketleri yapabilirsin

Yükleniyor...