Bu durumdan nasıl kurtulacağım?

şu an kendimi aglamamak için zor tutuyorum. Bugün babamın annemi aldattığını öğrendim faceden tahmini bi şifre yazdım dogru çıktı ve birsürü bayana yazmış oldugu mesajları gördüm tiksindim ondan. Anneme söylemek zorundaydım boşanmanın ne kadar dogru bi karar oldugunu daha iyi anlasın istedim. Sonra içimden dedimki benim babam bile böyleyse ben erkeklere nasıl güvenicem? Bunlar yetmezmis gibi bugun sevgilim bana kabak gibi kafan var dedi. Sakalasıyoduk o anda ama cok alındım üzüldüm güzelligime güveniyodum bu söz güvenimi bitirdi haksız mıyım ? Off bu günlerde çok hassasım zaten :( Herseyi çok kafama takıyorum bu durumdan nasıl kurtulucam?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ara yorumlarda zaten ayrıydılar demişsin . Yani zaten ortak yaşamları yok ve (nedenini buraya yazmana karşıyım) bir soğukluk nedenleri var. Baban dış ilişkilere ne kadar süre önce girdi bu önemli ve başka üyelerin dediği gibi sportif amaçlı da yazmış olabilir. Çünki sosyal medyada iken bazı insanlar kendi gerçek konumlarından net bilgi vermiyor ve öylesine takılma da yaşayabiliyorlar. Burada sen de aynısını yapıyorsun , babandan habersizce ... Sen şimdi birini aldatıyor mu oluyorsun ? Sanmıyorum .. Benle aynı düşünüyorsan bu durumda baban için de benzer empati ile , bir başka açı olarak düşünebilirsin. Yok yapamam dersen , onu erkek olmaya hapsedip bütün erkeklere de genellemeye gitmen çok kolay olacak .

Zaten varolan bir yangına benzinle gitmişsin ki , her ne ise sorunları anlaşırlarsa bu durumda senin verdiğin bilgi sana karşı dönmeyecek mi ? Tarafsız kalmak en doğrusu , evlilikte hiç bir hesap dışardan göründüğü matematikle yapılmaz. En çok bilinmeyenli denklemdir ve sonuç da bazen inanılır gibi olmaz .

Karışmamaya dikkat et, genelleme .. Bu konuyu da onların quantum teorisine bırak, çözerler onlar .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hiçbirsey yapma. herkesin kendine özel hayatı var. seninde öyle. herkesin herseyini bilmen seni rahatsız eder... hiçbirseye karısma. tavsiyem budur.

0|0
    0|0
  • aile kısmını tam bilemem belki baban face te yazışmalarını sadece stres atmak amaçlı nasılsa sanaldayız gerçeğini yapmaktansa burda stres atıyım mantığıyla kullanmıştır. Her ne kadar yanlış olsada bununda olma ihtimali muhtemel. Sevgilin kısmına gelince ... kafalı japon askeri sanırım kendisiki ufacık beyniyle kelime türetmeye çalışmış arkadaş kendinden emin olduğun sürece takmamanı öneririm.

0|0
    0|0
  • budurum annen ve babanın arsında sen dusunmemeye ozen goster etkılenmemeye calıs malesef gunumuzun ortak problemı bu bırcok yuva yıkılıyor ınternet uzerınden dedıgın gıbı baban bıle boyleyse dıger erkek ler ıste bu olay senı guclu kılmalı ve secımını duzgun yapmanı saglamalı basıt kısılerle basıt ılıskıler pesınde kosmıcaksın neye deger vermen gerektıgını bılıceksın

0|0
    0|0
  • bence yanlis yaptin annene söylemeden once ya babana konusup yada bir aile büyüne danismaliydin belki is düzelirdi

0|0
    0|0
  • tahmini şifre 123456 olması gerek :D neyse

mesajları kopyala delil olarak dursun babanla durumu konuş bu işlerden caymaz ise anne ne söyle

erkek arkadaşının kabak kafalısın şakasıda beni çok güldürdü şunuda asla unutma her şakada bir gertçek var dır şakalar gerçeğin yan sanayisi gibi bir şeydir

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir evlatsın ya keşke baban korunsaydı o akşam.Erkeklerin doğasında var bu ne olmuş sanki kadınlar 4/4 lük te neyse uzuldum babana

0|0
    5|0
  • bence biraz bekle gelişmeleri izle ve asla taraf tutma

tamam babanın yaptıgı kabul görmez bir şey ama acele verilen kararlar genelde yanlış olur...

0|0
    0|0
  • annene söyleme engel olmaya çalış babana sevgilinede gelince şaka yapmış sana takıntıda yapma ve yuvanı da yıkma

0|0
    0|0
  • Güven ya da takmamayı öğret. Erkeklerin çoğu aldatıyor. Çirkin bi tane bul seni aldatamasın :D

0|0
    0|0
    • kafan gözün kabak gibi dedi bende sen kendine bak dedim hayir yani begenmiyosan yol al sanki zorla tutuyoruz

• Kimse kusursuz değildir. Her şeye rağmen seni seviyorsa takmıyorsa bunu sorun yok. Ama sürekli başına vurup duruyorsa açık bi dille bundan hoşlanmadığını söylemelisin. Arada şakasına da söylüyor olabilir fotoğrafın varsa merak ettim aslında görüp yorum yapabilirim :D

• bence annene söyleme.zamana bırak düzelir baban.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Babanla konuş önce .Sonrada annene durumunu anlat.

0|0
    0|0
  • Bence fecaboktaki yazıların çıktısını al kenarda bulundur baban silerse sen yalancı duruma düşersin anneler kolay kolay çocuklarına inanmazlar kocalarını savunurlar benim kocam yapmaz vs. bide erkek arkadaşın ne olursaolsun öyle bir sözle hitap edemez her nekadar şaka yapsada altında birşey araman çok doğru olur kelmiisnki fakan kabak gibi bence birsüre soğuk davran kendi arasın buluşmak istediğine gitme burnu sürtsün biraz belki bidaha böyle saçma bir şaka yapmaz

0|0
    0|0
    • biraz kiloluyum 7-8 kilo fazlam var oyle deyince aklima hemen bu geldi cok hassasim kilo konusunda :(

• Biraz kilo olmada kabak kafamı olunuyor bende hayatımda ilk defa duydum böyle bir şaka sende o zaıyfa safinaz de bakalım nedicek :)))))))

• annene söylemekle büyük Hata yaparsın baban kendine eğlence arıyordur o yüzden ortalığı karıştırma Ayrıca baban tek kişiye yazmamis Demekki zaman geçirmek için bir uğraş evini huzursuz etme Kafana takma annemi huzursuz edersen bütün ev hayatıniz duzeniniz bozulur sevgilin latife yapmış

0|0
    0|0
    • zaten ayrilardi butun ipler kopmustu bende soyledim soylesemde soylemesemde bisey degismicem bosanicaklar.

• allah yardımcınız olsun

• annene direk söyleme derim,yazışmalarının bi kopyasını al,sonra babanla konuş,devam ederse o zaman annene söylersin.. sevgilinde biraz tuhafmış,diyecek başkabirşey bulamadım

0|0
    0|0
  • bence önce babanla konuş. anneni birden yıkarsın sonra pişman da olabilirsin

sakin ol önce... her erkek bir değil. bundan alman gereken dersi alır, erkeklere karşı ilişkinde daha temkinli olursun.. kendini çok yıpratma, bırak baban yıpransın bu yaptığıyla

0|0
    0|0
  • benzer şeyleri ben de yaşadım. insan güveniyo zamanla takma

0|0
    0|0
    • kafan gözün kabak gibi dedi :( begenmiyosan yol al zorla tutan var sanki :(

• bende ya bende:D takma kızım kilo verilir önemli olan insanlık sen o çocuğu bırak

• birakamam seviyorum tek destegim o şu anda. o da beni seviyor.

• Annene söylememezlik gibi bir hata yapma, ne gördüysen söyle. Eğer ortada bir aldatma varsa sessiz kalma. Herşey olacağına varır. Eğer kçük bir kardeşin varsa sus ama yoksa konuş. Sevgilini boşver şuan.

0|0
    0|0
  • Iyice düşünmeden hiç bisi yapma sakın

0|0
    0|0
  • Valla ne diyeceğimi bilmedim ama annene söyleme hemen üzülür kadın,iyice düşünmeden yapma.

0|0
    0|0
  • sende onun kusuruyla dalga geçseydin mesela seninde burnun büyük gibi.diğer meseleye gelince iyi yapmışsın söylemekle.annenin gerçeği bilmesi ii olmuş.en azından çözüm bulur.

0|0
    0|0
    • evt bencede dogru olani yaptim :( burnu gercekten buyuk :D :D ama ben yapamiyrum iste kirmak istemiyrm :D

• korkma onlar kolay kolay kırılmazlar mezhebi geniş oluyolar nedense:)

Yükleniyor...