Siz çok eğlenmek isterken..

etrafınızdaki insanların canının sıkkın olması karşısında hissettiğiniz yabancılaşma duygusunu nasıl aşıyorsunuz ya da tam tersi ? siz üzgünken diğerleri mutlu falan.. takılır mısınız böyle şeylere ?:)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• karşımdaki mutsuzsa onunla uğraşırım güldürmeye falan çalışırım ama ben keyfsizsem herkesin keyfinide kaçırırım maalesef içimden gelmiyorsa zorla olmuyor

0|0
    0|0
    • ne hissediyorsun o ara ya ? niye herkesin keyfini kaçırıyorsun ? nasıl bir hak görüyorsun da bunu yapıyorsun

• neyse başarılar o zaman :D

• sağol :)

Kızlar Ne Diyor 8

• takılmam dersem yalan olur çevremde mutsuz kimse varsa sevdiğim sorarım, ama ben mutsuzsam çevredeki olanlara kulak asmam

1|0
    0|0
  • hiç takmam benn :)

0|1
    0|0
  • Eğer mutsuzsam bir ortama girip ordakilerinde neşesini kaçırmam. Etrafımda da surat asan insanlar olmaz beni bilirler.

0|0
    0|0
  • cok takılırım.üzgünsem bı kenara cekılıp susarım.mutluysam karsımdakıyle az ugrasırım baktm cwp yok koseme cekılır susarım

0|0
    0|0
  • Keyfim yoksa herkesin keyfini kaçırırım ama ben eğlenmek istiyorsam ve millet keyifsizse ortamdaki birine yüklenir gerginlik çıkarırım böylece hem keyifsiz hem gergin olurlar eğlenmiş oluruz

0|0
    0|0
  • ben üzkünken diğer mutlu olanlar benim yakınlarımsa üzerim onları.

0|1
    0|0
  • tribin Allahını yaparım hacı :D

0|0
    0|0
  • Evet ya çok kötü oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok takılırım hani beni mutlu etmek için bana takılsalar derken el kol şakası iyi olurda genelde üzgün olduğumda insanlar benden korkuyor :((( çok sert bakıyormuşum

0|0
    0|0
Yükleniyor...