Kapat

Güzel olup olmadığımızı nasıl anlarız?

güzel olup olmadığımızı nasıl anlarız? mesela okulda ismini bile bilmediğim erkekler beni tanıyor aldığım notlara kadar biliyor,ben geçerken bakıyorlar (çok başarılı değilim çok çıkıntı bi tip de değilim.) Bu tarz şeylerle nasıl anlarız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belli ki bir hayran kitlesi kendine toplamışsın. Güzel olduğunun farkındasın ama sanırım ne kadar güzel olduğunu merak ediyorsun. O halde şunu söyleyebilirim. Amiyane tabirle sana asılan erkeklerin tiplerine bak en beğendiğini iyice süz. İşte onun yakışıklı olduğu kadar güzelsin.:)

1|1
    1|0
    • yani hiç sohbetimiz olmadığı halde asılanlardan mı yokas farketmez mi?

• bu açıklayıcı oldu teşekkürler:D

• rica ederim 5 üzerinden kendine kaç verirsin güzellik açısından. iyi düşün bir kere de karar ver. tabi sana tarif ettiğim yoldan giderek soruma cevap ver.:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgili gizli kullanıcı bir atasözü derki kızın güzelliği erkeğin abazalığına göre değişkenlik gösteriri karşındaki erkekeler ne kadar abazansa sen onlara o kadar güzel gelirsin yinede sen kendine dikkat et bi tarafların fazla kalkmasın

0|1
    0|0
  • erkeklerin vaya çevrenin sana güzel demeleri seni aldatmasın koy buraya bi fotonu anket yap 10 üzerinden kaç veriyosunuz diye ozamen öğrenirsin.

0|1
    0|0
  • Erkekler senle ilgileniyorsa ve çok çıkıntı bi tipde değilsen zaten güzelsindir

0|1
    0|0
  • bakan çocuklar nasıl tipler

onların seviyesinden senin kaliteni belirleyeceğimde

0|1
    0|0
    • yakışıklılar da var tipsizler de

• egoma yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkürkr ederim :)

• istediğin zaman gel bul beni

tekrar egona sponsor olmayı seve seve kabul ederim

• Aynaya Bakarak... Gayet Net...

0|0
    0|0
  • sonuç ne *?**

0|0
    0|0
  • şimdi boy aynasını çıkarıyosun üstünü çıkarıyosun aynaya sırtını donuyosun ve o halde aynaya bakıyosun oyle anlıyosun ben oyle anlıyorum

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel olduğundan emin olamıyorsan, çirkinsindir . güzel insanlar "acaba güzel miyim değil miyim" şüphesine asla kapılmazlar.

0|0
    0|0
  • Sen kaç yaşındasın.13 se daha çocuksun gezinme buralarda 18 se yaşıtlarından pek bi geri kalmısın şimdiki kızlar pek bi uyanıktır böyle saçma sorular sormaz

0|1
    0|0
    • biri laf sokmaya çalıştı

• sokmuyorum girdiyse çıkartmaya hiç çalışamam hakettin.İnsan kendinin neye benzediğini ne kadar alımlı olduğunu vs bilmezmi.Bilmiyorsa onun zekasından şüphe ederim.Biraz kendine öz güvenin olsun çok çirkin kız bile yeri geldimi kendini güzel zanneder link gibi

• kızların kıskançlık seviyesinden.

0|0
    0|0
  • güzellik göreceli bi kavramdır kendin ne düşüosan kendinle ilgili o yani bşkalarının her düşüncesine takıcaksan güzel değilsin fzla

0|0
    0|0
Yükleniyor...