Sizce ben Dallis kursuna gitmelimiyim?

yüzmesi biliyorum:) pek iyi olmasa yüzüyorum ama cok yüzemiyorum dallis yapamiyorum ve kendi boyumun üstünde bir suya hic girmedim korkuyorum.. ama dallis yapmak icin bu korkumu asmam gerek... sizce dallis kursuna yaziliyim mi korkumu yene bilirmiyim.. ayni durumda olan biri var mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• SSI Open Water Diver olarak söyliyim öncelik güzelce yüzme öğrenmelisin çünkü su altı panik götürmez suyla mücadele ve sakinlik kazanmalısın öncelikle

0|0
    0|0
    • o ne tam olarak ilk defa duyuyorum... yüzme biliyorum ama cok cabuk yoruluyom ben... ama sonucda ögretmen olucak yanliz ögrenmicem ki

• tsk ederim

• rica ederim başarılar (:

Erkekler Ne Diyor 3

• Git ama normal yüzemiyprsan o ekipmanla hiç yüzemezsin, bacakları iyi kullanman lazım.

0|0
    0|0
    • yüzüyorum ama kondision yok bende:) yoruluyorum..

• Kondisyonla alakası yok, sen hızlı hareket etmeye öalışıyorsundur, yüzerken önemli olan suyu yarıp şlerlemektir düzgün bir vucut duruşu gerektirir, sen 10 tane kulaç at ben iki tane atatım aynı mesafeyi gideriz, harcadığın enerjiyi max değerlendirmen gerekir.

• http://youtu.be/2X39OMt5wu0
      Bak bu vidyonun bütün serilerini izle nerede yanlış yaptığını anlarsın ve ona göre kendini düzelt.

• dallismi dalışmı ne bu ya

0|0
    0|0
  • yenersin yener ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...