Canımı çok acıtıyor, bilerek mi yapıyor?

iş arkadaşımdan çok hoşlanıyorum. iş dışında beraber vakit geçirmiyoruz. ama ofiste onunla geçirdiğim her an çok keyifli eğlenceli geçiyor. zaaflarını,korkularını,rezilliklerini,mutluluğunu anlatır ben dinlerim.aynı şekilde ben de ona anlatıyorum.ama birkaç gündür sevgilisi ile sohbetlerini anlatmaya başladı.başına gelen bir şeyi anlattığında yorum yapıyorum.ardından biri daha aynı senin yaptığın yorumu yaptı dalga geçti benimle diye sevgilisini ima ederek onun verdiği tepkileri anlatıyor.ondan hoşlandığımı anladığı için canımı mı yakmak istiyor.eğer öyleyse gerçekten başarıyor :(

Güncellemeler:
ben baştan çıkarmak istediğimi söylemedim gönül bu işte elimde değil. benim sormak istediğim neden canımı yakıyor. ayrıca kadın düşmanı olduğunu hayatında hiçbir kadına değer vermediğini söyleyen biri. 6 yıllık ilişkisini gözünü kırpmadan bitirdi.şimdiki ilişkisi çok yeni ve evlilik düşünmüyorum diyor. benim acımadığımı düşündüğünüz sizin acıdığınız sevgilisine ben de acıyorum.bunu ona da söyledim sana inanan kadına yazık diye şakayla ima ettim ve inanmasın kimse zorlamıyorum dedi.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi olan bi erkeğe neden yanaşıyorsunki sizin gibi kızları yakmak gerek !

1|1
    0|0
    • biri yakmakmı dedi

• ya sen sorunu güncelleyecegine az biraz gururun varsa silersin bu soruyu,sizin gibi kızlar yüzünden bitiyor ilişkiler,onunla ciddi düşünmüyorsa seninle ciddi düşünceği anlamına gelmez.erkeğin hayatında 2.kadın olarak kalmayı güze alıyorsan bu senin midesizliğin başka bisey degil.onun karşısındaki kız sen olsaydın bu tepkime hak verirdin !

• gizli ayakta alkışlıyorum seni:) nasıl bu kadar gurursuz olabiliyorlar anlamış değilim. insan duygularına söz gecirebilmeli.

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece gülerim :DDD

1|1
    0|0
  • belki de ofis dışında başka birileri ile görüşüyodur

0|0
    0|0
  • onu baştan çıkarsana ofiste başbaşayken tenhada kıstırsana onu cezbet onu giyiminle hareketlerinle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendinden uzak tutmak istiyor olabilir, olmalı da

0|1
    0|0
  • Sevgilisi var daha neyin pesindesin kardesim

1|0
    0|0
Yükleniyor...