Merhaba arkadaşlar sporla ilgilenenler bir bakabilirmi?

Spora başlamak istiyorum sıkılaşmak için ayrıca basenlerim var şekili çok kaybetmeden kalçalarım dolgun sıkı ve dik hale getirmek istiyorum nette bu squat Programını buldum denesem işe yarar mı ayrıca kilo vermek istemiyorum sadece sıkılaaşmak adına lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Merhaba arkadaşlar sporla ilgilenenler bir bakabilirmi ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum merhaba bir şey sorucam hiç spor yaptın mı? ya da daha önce ya da çok dışarıya çıkıp yürür müsün? Senin dediğin bu program çok zor bir kere hiç spor yapmayan birine göre ilk başlayana göre en zorudur bide bu hareketler. ilk günü yaptıktan sonra 2. gün ayakların kalçaların yani kısacası belden aşağısı ağrımaya başlayacak. Sana tavsiyem yağ yakıcı meyveler yemek şu an aklıma gelmiyor koşabilirsin bol su iç ilk hafta kendini fazla zorlamadan vücudunu alıştırmaya bak sonra bu programı uygulardın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dediklerini bu programla gerçekleştirebilirsin ama 30 gün yetersiz bir süre ve sadece bu programı yapacağını düşünürsek 6-7 gün sonrasında artık program seni zorlayacak hale gelecektir. Ağırlıkla yaparken vücut ağırlığınla veya vücut ağırlığınla çalışıyorsan tekrar sayısını eksiltmeye başlayabilirsin. Bunun yerine yine squat içerikli ama daha kapsamlı bir bacak programı öneririm.

0|0
    0|0
    • Nerden bulabilirim şu an spor salonuna Başlama imkanım yok kendi çabalarımla yapmaya çalışıcam

• Squat mutlaka yapıp yanına bilimum kalça şekillendirici hareketleri ekleyebilirsin. Evde yapacağın bu hareketler taş çatlasa 20-25 dakikanı alır.

• Yap yap.

0|0
    0|0
  • İşe yarayabilir ama tek başına işe yaramaz. Yani sadece squatla bişey olucağını zannetmek plastik kaşıkla tünel kazıp kaçabileceğini zannetmektir. :)
    Pmden mesaj atarsan yardımcı olurum. Spor eğitmeniyim

0|0
    0|0
    • Atamıyorum burdan Söyleseniz

• Lİste güzel ama sandığın kadar kolay değil. Beslenmene de dikkat etmelisin...

0|0
    0|0
  • işe yarar hayatım sporla geçti :D

0|0
    0|0
  • Faydası olur tabi ki yap bunu.

0|0
    0|0
  • Sen bunu yap alexis texas gibi olursun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dene harika olacaksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...