O aklına geldiğinde gözlerin dolar mı ya da başkasıyla evli kaçar mısın o şehirden?

Aslında herkes sevmiştir.ama umutları yıkılana kadar insan tahammül ediypr sıkıntılara. yanlızlık hüzün mahoş bir hayat ve geride bıraktığın bir şehir. o isinsin mutlu olsun diye gözlerin görmesin başı öne düşmesin diye terketmek bir seri. sıcağa inat soğuğa sığınmak onu özlemek ah çekmek ve sessizliğe gömülmek.bakalım kaç şehir daha sürgün yaşayacağım kimselerin haberi olmadan .14 şubatlarda caddelerde canlı gül bırakmadım kapına sermiştim.:((((

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• cok sevdim,yillar gecti unutamadim,ilk askimdi,herseyimdi canimi vermeye bile hazirdim ama ayirdilar bizi cekemediler mutlulugumuzu,ben nisanlandim,tam iki yil sonra nisani attik ,duymus ogrenmis aradi kapima dayandi,kapima guller brakti yeter ki don dedi ben sensiz yasayamam dedi,olmaz dedim artik biz ikimiz olamayiz dedim,1 ay sonra gitti evlendi ,bu yil dugunu vardi,yasadigim yerden baska yere tasindim sirf onu gormemek icin,onun mutlulugunu kiskandigim icin degil ,mutlu olsun onun mutsuzlugunu istiycegim son seydir,ama yapamiyodum katlanamiyordum onu gordugun her sefer olmekten beter oluyordum,ama eminim oda hala beni seviyor,ama olan bize oldu simdi ben sevmedigim biriyle nisanliim ,o ise evli...bu aciyi iyi bilirim katlanilmaz zor unutamassin ama alisirsin ,allah sabir versin

0|0
    1|0
    • nişanlını aldatıyorsun bilmem farkındamısın :s

• hayir sevmiyorum derken soyle,seviyorum ama asik degilim ,o cok iyi biri ve allahim sasirtmadigi surece aldatmayi bile dusunmem,insan bazen gonlune soz geciremiyor ki,ben mutlu olmaya calisyorum ve gercekten artik mutlu olmak istiyorum ...

• benden katkat daha kotu durumdaymıssın arkadasım :(

Kızlar Ne Diyor 3

• O hayatına yön vermiş.Acınıda sevincinide kendi içinde yaşayacaksın.

0|0
    0|0
  • İçim acır. Ama şehri terketmeye kalkmazdım. Sonuçta ülkeyi, şehri hatta bu dünyayı bile terketsen de derdini terkedemiyorsun. Nreye gidersen git herşeyden, herkesten gidebiliyorsun ama derdinden gidemiyorsun. Sen nereye o oraya. Nasıl ki insanın kendinden kaçması mümkün değil derdi onun içindeyken derdinden de kaçması mümkün değil.

0|0
    0|0
  • yildizsiz bir gecede yildiz gibi gorunen sehrin isiklarina benzersin ey ask uzaktan paril paril icinde binlerce hayat kavgasi olan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dolmazmı hemdec seleeler akar

0|0
    0|0
Yükleniyor...