Değer versem üzülen oluyorum, öylesine takıldığımda ise vicdan yapıyorum. Şimdi ben ne yapayım?

Bugüne kadar gerçekten önemsediğim değer verdiğim kızlar ile ne yazikki hiç sonuca ulaşamadım ve hep üzülen taraf oldum.sonunda da f tam tersini yaptığımda ise yani yalan dolan önemsememe vs.. gibi %100 başarı var.. fakat aslında gerçekten değer vericeğim ve o değeri anlayıp aynı değeri gösterecek bi ilişki istiyorum.

ben şimdi napim? ciddi istesem değer versem üzülen oluyorum , öylesine takıldığımda ise evet başarı var ama bi yandan vicdan da yapıyorum..

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• o zaman orta yolu denemende fayda var yani ne çok değer verip üzerine düş ne de insanların duygularıyla oyna , çünkü erkek adama yakışmaz aynaya baktığında iyiki diyebiliyorsan adamsındır , yoksa 3 , 5 gram fazlalıkla adamlık olmuyor , demem o ki karşındaki insandan alabildiğin kadar verirsen ona ilgi sevgi vs vs orta yolu bulabilmiş olursun kanımca

0|0
    0|0
    • ne eksik ne fazla hakkettiği kadar değer ver aldığın kadar da ilgi ve sevgi diyorsun yani.

• AYNEN ÖYLE

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• aynen bende öyleyim umarım yardımcı olcak birileri çıkar

0|0
    0|0
  • Aynen yazin da biz de bilelim

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım o sevdiğine okadar değer veriyosun gelip seni arkandan vuruyo :(

0|0
    0|0
  • aynı bende o durumdayım 2.seçeneği daha denemedim ama şeytan dürtüyo o da gerçekten sonuç veriyo mu ona bakacam.

0|0
    0|0
    • 2. seçenek gerçekten sonuç veriyo. denendi tescil edildi :) ama şöyle çok iyi niyetli bi kıza denk gelirsen bu seferde vicdan yapıyosun söyliyim...

• benim ki pek takmıyodu beni ne kadar özverili olsamda. o kadar iyi niyetli olmama rağmen, hatta onun da bunu teyit etmesine rağmen 2 kez reddetti beni. dediğin gibi vicdan yapıyosun karşında ki seni kale almıyo. bende resti çekmiştim ama en son bilmiyorum artık. var mı bi formül üstad :)

• öyle olur zaten. azcık değer verdin mi hemen bi değişiyorlar. ya bize denk gelmiyo kadir kıymet bileni yada anlmadım bende... ama olsun durmak yok yola devam..:)

Yükleniyor...