Bir ilişki, ve sonu, düşünceleriniz lütfen :/

5 aylık bir ilişkiniz oldu. Çok fedakarlıklar yaptınız, maddi manevi.

Lakin karşılığını göremediniz hiç, Sürekli kendi menfaatlerine uyğun hareket ediyor. Ben rahat olayım, öyle devam edelim gibisinden. ayrıca sizin haklı oldugunuz bir konuda sizi savunmuyor akrabasına, ve zaman zaman onu dinliyor.

bi kez ayrıldınız o konudan,sonra mesaj attınız barıştınız. Ve yine aynı şey oldu,

en sonunda bi olay oluyor, o akrabası bitir diyor, oda bitirdim diyor galiba . sonra size "bizi bitti bilecek tamam mı "dıyor. Sizde ayrılıyorsunuz daha fazla dayanamayıp. bundan mı ayrıldın gibi şeyler yazmayın, dile kolay. ve dolmuş biriyim.

İyi yapmışmıyım sizce?

Güncellemeler:
Şimdi mesaj attı, ailesi biraz sıkı, zar zor dersaneye gönderiyorlar. Sevgili durumlarına pek hoş bakmıyorlar. Kızı tehtit etmiş, ailene söylerim gibisinden. Daha şimdi öğrendim. Kuzenini napıyım şimdi ben

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kararlarını kendi alamayan birisiyle ne ilişkin olabilir ki gülüm? İlişkiye ne sen yön verebilirsin ne o. Bakma bile birdaha yüzüne..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geç bıle kalmıssın

0|1
    0|0
  • Geçen sormuştun. Hala aynı yanı. Bitirdin iyi yaptın. Ağırlığını koy, en azından dersini alsın.

0|1
    0|0
  • daha 5 ay olmuş fedakarlık yapmamalıydın.neyse bi dahakine artık

0|0
    0|0
    • Nasıl yanii

• Yapmadığım kalmadı benim, ah akılsız kafam. O kadar şeyden sonra, bide bu olanlar. Neyse allah büyük ..

• bi dahakine yapmazsın.takma

Erkekler Ne Diyor 3

• sende bendensin hade içelim kankaaaa götürrrrr

0|1
    0|0
  • Cok iyi yapmssin. Elin seyiyle gerdeege girilmez. Baskasinin akliyla yasayan sana yar olmaz dostum. Koy tavrni sakin geri adim atma.

0|0
    0|0
  • fazla bile dayanmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...