Eski erkek arkadaşım her gün mesaj atıyor. Amacı acı çektirmek mi?

Eski erkek arkadaşımla anlaşarak ayrılma kararı verdik mesaj atma unutmam zorlaşıyor dedim tamam dedi şimdi hergün mesaj atıyor napıosun özledim diyor,bende çok özledim ama sen bana böyle mesajlar atarsan ben seni unutamam yapma diyorum tamam diyor ertesi gün yine mesaj dünde aradı merak ediyorum seni diye bende sinirlendim madem merak ediyorsun özlüyorsun neden hayatımda değilsin diye susuyor sinirlerim bozuk ya napıcam ben amacı bana acı çektirmekmi,whatsaapta engellemiştim engelini kaldırdım kuzenine fotosuna gördüm onun kuzeni olduğunu biliyorum çaktırmadım hemen bana whatsaaptan yazınca fotodaki kız kuzenim sakın yanlış anlama yazdı ,dışarıda olduğumu bilince mesaj atıyo eve geçmedinmi daha diye neden bunları yapıp çözemedimmm sinirlerim bozuk yardımm

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• o istememiş ama sana da hayır dememiş

asıl ayrılık isteyen senmişsin )))) o hiç vazgeçmemiş senden

bi şans daha ver

bi şans daha mı istiyorsun de

ama bu kez önce konuşmamız gereken konular var de buluşun

derdin problemin neyse anlat

neden ayrılmak istedin?

neler vardı hoşuna gitmeyen, seni mutsuz huzursuz eden?

onu terketmeye iten, anlaşarak ayrılmaya zorlamana sebep olan herşeyi anlat

karşında seni gerçekten seven biri var galiba

)))

fırsatı kaçırma sonra çok üzülür, çok pişman olursun

bidaha böyle seveni bellki zor bulursun

))))

0|0
    0|0
    • Beraber olduğumuzda ya seni mutsuz edersem diyip dürüyor ozaman mutsuz olacağım davranışlar yapma diyorum ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum diyor ama yaptığı bişey yok

• Yok ayrıldık 1 ay önce ama o bağlantıyı kesmiyor işte o bana bişey yapmasa öleceğimi bisemde onu aramam,oda tam bitirmiyor özlüyorum seni diye mesajlar atıyor bok gibi bi durum işte gelde çık işin içinden

• telefonunu değiştir ya da engelleme özelliğini kullan

heryerde engelle olsun bitsin o zaman ))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşarak ayrılmak diye birşeye inanmıyorum ben. Anlaşarak ayrılalım diyenlerden birsii digerine öyle alışmış öyle seviyordur ki o sevgiyi kimsede belki bulamazsın

0|0
    0|0
    • Yani anlaşarak dediğim bana yanlışı oldu istemiyorum kabul etmiyorum ayrılacak dedim oda bu kararımdan vazgeçirmeye çalıştı ama ben vazgeçmedim konuştuk haklısın dedi ve bitirdim

• Söylüyorum böyle acı çekiyorum hayatımda olmanı istiyorum diyorum mutsuz edersem ya üçersem diyorrr

• O zaman bidaha beni arama de.

• seni kızdırmak sinir etmek,böylece tekrar geri dönmeni istiyor,benden vazgeçme,ben geçmiyorum bak deme amacında,en güzeli ya hattını değiştir ya da engelle,

0|0
    0|0
  • Demek ki en başında anlaşamamışsınız.

Kendinden çok eminsen, hiç karşılık verme, bir süre sonra ya iyice dellenir gerçek niyeti ortaya çıkar ya da pes eder bırakır.

Daha hızlı bir çözüm istiyorsan, bir klaşeye baş vur. Yeni bir erkek arkadaşım var, beni zor durumda bırakıyorsun ona karşı, lütfen anlaş göster ve düş yakamdan de. Büyük ihtimalle yine dellenecektir ama süreci hızlandıracağını garanti ederim.

0|0
    0|0
  • ayrılmak istemiyor ilişkiyi kurtarmaya çalışıyor işte.. ama karar aldıysanız arkasında dur sende.. zaaflarını belli etmee diyecem ama etmişsin :D

0|0
    0|0
    • Biliyor ona ne kadar değer verdiğimi ama adım atıyor hep yarıda kalıyor tam anlamıyla bana gelmiyor neden işte bende onu çözemedim

• durumdan sıkıldığını söyle rahatsız etmemesini ve ne de mesaj atmaması için konuş yoksa sen iyice sinirlerin bozulacak bir ilişki bozulduğu zaman yap boza dönüyor alışkanlık oluyor

0|0
    0|0
    • Msj atmamasını istemiyorum değil madem özlüyo merak ediyor acele etme zamana bırak herşeyi neden diyor istiyorsa istiyorum de ya da istemiyor ne bu gelgitler anlamıyorum yaaaa arkadaşım

• ileriye dönük kendini hazır hissetmiyor demek ki zamana bırakınca ilişki monotonlaşıyor sanki evli gibi oluyorsun tek fark herkes kendi evinde eğer ciddi düşünüyorsa oyalamasın ki sende önüne bakasın

• hattını değiştirmelisn

0|0
    0|0
  • hattı kır yeni numara al

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...