Kilo vermeye çalışışorum. Sizce ben mi haklıyım yoksa abartıyorum da ailem mi haklı?

arkadaşlar kilo vermeye çalışıyorum ve artık gerçekten vermem lazım. çok fazla kilom var. 10 gün oldu ilkdefa bukadar güzel bu kadar hakkıyla yapıyorum rejimimi. zaten zor dayanıyorum gözümün önünde yedikleri şeyleri yememek için. gıkım çıkmıyor. gidin mutfakta yiyin bile demiyorum. ağzımı açmıyorum . tereyağlı gözlemeler gelsin tavuklu pilavlar gitsin gözümün önünde yiyorlar. tamam ama artık yetti. neymiş efendim çiğbörek yiyeceklermiş. kıymalıyı pişircek tavada şimdi ben tek bir yudum bile yiyemeyeceğim. annem zaten şekeri olmuş 300. babamda okadar sağlıklı sayılmaz. hayır demiyorumki benimle aynı şeyleri yiyin. ama yapmayın bu kadar canımın çekeceği kokcak şeyler. 5-6 ay yemeyiverin ölürmüsünüz ? ağlıyorum sürekli artık. sinirlerim bozuldu iyice. sizce haksızmıyım ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın. Herkesi boşver sonucu düşün, baktın kilolar gidiyor zayıflamaya başladın kendine haftanın 1 günü izin ver. Örneğin Cuma günü istediğin her şeyi yiyebilirsin diğer günler rejime devam et. böylece pazartesi rejimden sıkılmazsın cuma gününü sevinçle beklersin ah bi cuma gelsin görürüm ben sizi gibisinden.

1|0
    0|0
    • ben kendimi biliyorum. 1 gün izin verirsem o ipin ucu kaçar. tek çarem bu şekilde devam etmek. herşeyi kestim un şeker yağ.. sebze yiyorum sürekli. günde 600 - 800 kaloriyi aşmıyorum. artık kurtulmak istiyorum çünkü. 1 gün falan arada vermek istemiyorum. ama anlatamıyorum derdimi. ısrarla gözüme sokar gibi yapılmazki yahu. sanki evlatları değilim.

• Peki annenle konuşmayı denedin mi? bence ya annenle ya da babanla konuş derdini anlat biraz idare edemez misiniz de. Olmadı dediğim gibi sonucu düşün sakın bozma diyeti o kadar süre dayanmışsın boşa gitmesin.

• asla bozmam.. kapattım kendimi odaya. ağlaya ağlaya söyledim anneme. söylememmi. yapma bunu anne bak zor dayanıyorum çok canım istiyo yemeyiverin bunuda dedim. ama dinlemedi tabiiki.

Erkekler Ne Diyor 4

• :S pskolojini baya yıpratmıssın sen ya sen rejim yapıyosn diye evt saygı gösterirler ama onların yememe gibi bişeyi olamaz ki sonçta sen tek başınası ve bu kararı sen verdin idarenle savaşan sensin pek bişey yapıyolrmıs gibi gelmedi bana her insan böle yaapar sen biraz abartmışsn :S zor olmalı ama Biraz idarene hakim ol açlık sinir stres yapıyo sanrm

0|0
    0|0
  • Diyet öyle yapılmaz. Az az ve düzenli yersen kilo almazsın. Ama karnına birden hepsini doldurursan ve hiç hareket yapmazsan tabi kilo alırsın. Bir de bu kilo meselesi çok da büyütme. Belki de kilolu değilsindir..

0|0
    0|0
    • kilolu olmasam kendime bu acıyı çektirmem.

• Boyun ve kilon kaç ki? Ayrıca ben bazı kızları görüyorum kimilerine hoş duruyor kimilerinin ki ise hoş durmuyor sadece.

• açlık başına vurmuş senin :))

0|0
    0|0
    • şu halde gülümsettin ama zamanında doyacağım kadar doydum. birazda aç kalmam lazım. onlarında düşünceli davranmaları lazım.

• ne güzel iste iradeni güclendiriyorlar sen bunlara sabredebilirsen ideal kilona geldikten sonra sinirini bilerek beslenmeyi ögrenmis olacaksin inadindan vazgecme bu sana kazan olacak inanki takdiride alacaksin görsel takdiride toplayacaksin

0|0
    1|0
    • zaten sabaha kadarda ağlasam asla yemem.. tek sorun beni önemsememeleri. düşünmemeleri. bukadar düşüncesiz davranmları.

• yardimci olsalar daha makul olurdu elbette hemde kendi sagliklari acisindanda iyi olurdu ama kimseyide zorlayamazsin iste olsun önemli olan senin hedefin... insan yasamak icin yemeli yemek icin yasamamali

Kızlar Ne Diyor 1

• tadımlık alırsın canım sen de. nefsini köreltmeyi bilmelisin hiçbir şeyi kısma

0|0
    0|0
Yükleniyor...