Spor ne zaman etkisini gösterir?

Spora başlayalı bu haftayla birlikte 1 ay olacak. Ne kadar surede farkı görebilirim ve sikilasabilirim? Haftada en az 3 gün gidiyorum. Her antrenman 60 70 dk sürüyor

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• 3. Ayda gösterir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 aydan sonra yavaş yavaş farklılaşmaları görürsün.6 ay eşik noktası olur.1 yıldan sonra da istediğin vücuda yaklaşırsın.

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat ediyorsan 4 ay etmiyorsan 6 ay tecrübe ile sabit 5-6 ay sonra spor yaptığımı çevremdeki insanlar anlamaya başladı. Her zaman söylendiği gibi beslenme işin %60-70 gerisi spor.

0|0
    0|0
  • 3ay civarında sürebilir ergenlik aşamasını geçtiyseniz belki daha fazla

0|0
    0|0
  • 2. aya görmeye baslarsın

0|0
    0|0
  • Hemen goremezsin en az 2 ayda vucut kendini toparlar body icin mi kardiyo icin mi gidiyosun

0|0
    0|0
    • İkisi içinde hocam. Biraz göbek mevcut ne yazıkki

• Tamamdır hocam kardio yu öne alacak şekilde programa devam edicem.2 set 20 tekrar şeklinde yapiyordum. Bu şekilde olur mu?

• Ya acikcasi 2 set 20 degilde 4 set 12 yap bunu bizzat uzman bir hocayla calistim emin olabilirsin bodu calisma simdilik gobegi yok etmeye bak eger body yaparsan gobek sertlesir ve beslenmeye dikkat et yagli yiyeceklerden uzak dur gunluk yagini sadece bir avuc findik ya da bademden al ( cunku bunlar saf yagdir ve vucut yag yakmasi icin yaga ihtiyaci vardir) ve yan simitlerde varsa twist calis yan simitlerin olmasa bile twist calis 600 tane yap sonraki gunler 1000 tane yap protein tozu felan kullanma eger kullanacagin seyler varsa aminoasit kullan vucut sikilastirir adele hizlandirir

Yükleniyor...