Eylül'e kadar 8 kilo?

156yım 57-58 kiloyum. 1 ay kadar önce 59 kiloydum şimdi 57-58 arasında gidip geliyorum. Hedefim okullar açılana kadar (15-20 eylül) 50ye düşmek, 8 kilo vermek.

İmkansız mı? Değilse nasıl veririm bu kiloyu napmalıyım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kilo verip durmayın ya capon çizgi filmlerindeki gibi oluyonuz çıt kırıldım olmayın

0|0
    0|0
    • Yok ama fazla kilolarım var normal olsam bende vermem kilo

• Yani tabii ki. önce bir kilo veriyim sonra vücut şekillendirmeyle falan uğraşıcam

• hee sen 156 santimmişin orda havalar nasıl ya sonradan farkettim özür dilerim:)

Erkekler Ne Diyor 3

• neden kilo vermek istiyorsun ki?
    amacın beğenilmek ise vücut hatlarını kesinlikle kaybetme derim;) zayıf kadınlar bir süre ilişki başlangıcında hevesle güzel geliyor ama sonra eksik...

0|0
    0|0
    • Öncelikle belimi inceltmeyi düşünüyorum bel inceliği önemli tabi. Kalçamın da biraz fazla olduğunu düşünüyorum bir belimi incelteyim sonrasına bakıcam :)

• 😄😄😄

• Çok çalışarak bir işe gir ve koştur o tarihe kadar o kiloyu kesinlikle verirsin

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın mı gelecek eylülde tatilden mi dönecek :D

0|0
    0|0
    • Yok ya şimdi yaz boşum sonra yoğun olacağım için düzenli spor yapamam o yüzden 😄

Kızlar Ne Diyor 1

• 50 kilo olsan bile kilolusun yine benim boyumda 156 ben 52.5 kiloydum 48.5 indim hala kiloluyum bizim 46 kilo olmamız lazım anca oyle bir rahatlarız

0|0
    0|0
    • Çok ince olmak istemiyorum belimi incelticem öncelikle kalçayı çok küçültmek istemiyorum. Önce bir 50ye düşeyim eğer fazla bulduğum bir nokta olursa devam edicem kilo vermeye☺

• 46 kilo olursak ince olmayız ki tam ideali o

• Ben bir önce 50ye düşeyim de 😄😂

Yükleniyor...