Squati biraktim cunku?

Arkadaslar merhaba, bir sorum olacak. Simdi bu squat videolarini izlerken goruyorum ki kadinlarin ust bacaklari asiri kalin. Yani kastan midir anlamadim bildigin kalin. Ben de bifiil squat yapiyordum lakin bacaklarimin kalinlasmasindan korktugum icin biraktim. Kalinlasmasindan ziyade acikcasi bacagimda kas olsun istemiyorum. Bunun icin kalcayi diklestiren kaldiran bacaklari da sıkılastirip incelten bitakim spor hareketleri var mi squata benzer?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlar , Siz Kötü Durduğunu Düşünüyorsunuz Bacaklarınız kalın olduğunda ,
    Yağ Olarak Kötü ,
    Ama kas Kütlesi Olarak kalınlaştırdığınız Zaman...
    GÜZEL.. :)

2|1
    0|0
    • Kas ama kotu duruyor beyefendi gerçekten kalınmış gibi duruyor HOŞ DEĞİL😊

• Bunu kesinlikle deneyeceğim teşekkür ediyorum yardımcı olmaya çalıştığınız için!:)

• Ne Demek , :)

Rica Ederim. ^^

Erkekler Ne Diyor 13

• Yavaş eğilip kalkarak ve en azından kendi vücut ağırlığınla squata devam etmeni tavsiye ederim. İzlediğin videolardaki gibi bir Türk kadını profili neredeyse yok merak etme.

Onun haricinde geriye tekme hareketi kalçalar için olmazsa olmaz. Lunge ve bacak kaldırma hareketlerini de deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim. Guzel bir vucut sekli ortaya cikmiyor yani hos bir kalinlik degil. Su an ince bir yapim var zaten ama kalinlassin istemem bu yuzden yanlis harekrtler yapmak istemiyorum.

• Başarılar.

• Var var ck var

0|1
    0|0
  • Squat en iyi hareketdir. Bana sorarsan ayakların şişmemesini istiyosan seni fazla zorlamıycak ağırlıkta 10 set 10 tekrar yap. Veya Ağırlıksız çalış setleri fazla ve uzun tekrarlar yap

0|0
    0|0
  • squat bacak ve özelliklede kalça bölgesini sıkılaştıran en önemli harekettir kesinlikle bırakma vede çalışabildiğin kadar fazla ağırlıkla çalış iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Ön bacağı kalınlaştırır doğru tespit kalça ile ilgili tonlarca hareket var araştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • squat kalça içindir. sadece squatla o bacakların o hale gelmez. sadece popon şekillenir. onlar ek ağırlıklar ile kendişi aşan insanlardır. Sen squat yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • squatan sonra koşu yaparsın 20 dk bacaklar kalınlaşmaz
    squatı da hafif agırlıkla çok tekrar yaparsan bacaklar kalınlaşmaz

0|0
    0|0
  • Bırakma squat'ı

0|0
    0|0
  • bacaklarda gözle görülür kalınlaşma oluyor mu? örnekleyebilir misin?
    var ise karıma yaptıracağım kesinikle.

0|0
    0|0
    • Ben squat yaparken izledigim videolardaki kadinlarin bacaklarinin kalin oldugunu gozlemledim. yanlis bilgilendirmek istemem

• Squat iyiydi ya. Keşke bırakmayaydınız ake.

0|0
    0|0
  • ya git ev işlerini yap daha etkili ollur squat flan ne ya :D

0|0
    0|0
  • Araştır bulursun belki

0|0
    0|0
  • koşmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ebru şallı nın selülitsavar dvd si var. tam aradığın gibi bir şey. içinde squat da var ama az miktarda var.

0|0
    0|0
  • yok oyle bir hareket

0|1
    0|0
    • Bilginiz olmayan konular hakkinda yorumlama geregi hissetmeyin bence

• Ustteki yorumlari gozden gecirin isterseniz. Kuzeniniz icin de faydasi dokunabilir

• üsteki yorumları biliyorum hatta baktım squatın bacakları kalın yapmadıgı soylenmis b dogru degil kızın alt bacakla üst bacak arasında belirgin ark var

• Ağırlık kullanmuyorsan bacağın kalınlaşmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...