Tabanca ile hedef vurmak neden bu kadar zor benmi vuramıyorum yoksa gercekten tabanca ile isabetli atış zormu?

Kullandığım silah glock 19 bugune kadar yaptığım atışlarda 3 defa ust uste vuramamışımdır oysaki tüfekte 30 40 metreden büyük pilleri vurabiliyorum ancak glock ile hedefi bir türlü vuramıyorum makinada sorun olabilirmi sizce?

Güncellemeler:
Baretta iyidir ama glocku kullandıktan sonra oyuncak gibi geliyor adama glockun sesi havan topu gibi ama hedef vurmak gercekten zor :))

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu Glock u bir türlü sevemedim. Beretta da bile 3te3 yapmış adamım, Glock ta olmuyor.

0|0
    0|0
    • Glock un tek iyi yanı tutukluk yapmaması ben aldığımdan beri belki 1000 atıs yapmışımdır bir kere olsun tutukluluk yaptığını görmedim üstelik yılda bir kere belki temizlerim ama hedef vurmak gercekten zor birde sesi g3 gibi atış yapmaya korkuyor insan :D

• Ben Glock u beğenmedim ya açık söyleyeyim hep karavana gidiyor :)

• İşte tek sorun bu ya biz kullanmayı bilmiyoruz ya da silah sıkıntılı :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Silahta sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • Sanmam tabancalar daha zor hedef bulurlar uzun namlulu silahlara karşı hedefleri biraz daha yakına almayı dene bence zamanla olabilir belki

0|0
    0|0
  • ellerin filan titriyorsa

0|0
    0|0
    • Tüfekte hiç bir sıkıntı yok aslında başka marka tabanca ilede pek sıkıntı yok ama glock ile bir türlü isabetli atış yapamıyorum

• Gez ve aarpacık ını atışına göre ayarlarsan daha iyi Sonuç alabilirsin örneğin atışın hedeftin üstüne gidiyorsa gezi yukarı doğru kaldırırsan atışın daha aşağıya in meye başlar hedefini rahatça vurabilirsin

0|0
    0|0
    • Üste asağı değilde hedeften cok uzağa gidiyor kursun destekli desteksiz atsamda sacma sapan yerleri vuruyorum silah cok tepiyor bunun etkisi olabilirmi

Yükleniyor...