Paten sürerek kilo verilir mi?

paten sürerek kilo verilir mi? paten sürerek kilo verilir mi?

Güncellemeler:
hayır diyenler için kendim araştırdım
Faydaları konusunda dünyada yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonucunda insan vücuduna daha az zarar vererek yüksek kondisyon ve dayanıklılık sağlamasıdır. Normal yürüyüş yapan bir insanlar paten yapan insan arasında yaklaşık 4 kat daha fazla enerji harcanması sağlanıp fakat aynı mesafeyi katetmesi olarak açıklanmıştır.
Birlikte yapılan egzersizlere bakıldığında tamamen denge ve fizik kondisyona dayalı bir spor olduğundan harcadığınız enerji sizlerin
vücudunuz şekillenmesinde önemli bir rol oynayacaktır.
Tekerleki paten yapılan alan ve sahalan genelikle açık alan zemini paten yapmaya elverişli alanlar ve sahil bölgesindeki yürüyüş alanları olduğundan dolayı açık havada hem yüksek bir efor harcıyarak ve hemde vücudunuz oksijen alarak yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilir ve bunu yaparkende paten kaymanın keyfini yaşayabilirsiniz.
Açık alanda yaptığınız bu spor’un en büyük özelliği stres in baş düşmanı olmasıdır.

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Verilmez

0|0
    0|0
  • Mumkun değil

0|0
    0|0
  • koşu yap ne pateni hazıra konma =D

0|0
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • verilir

0|0
    0|0
  • Çok çok zor...

0|0
    0|0
  • Verir.

0|0
    1|0
  • Koşu yapmıyor tembellikten kilo vermek istiyorsan kaldır o poponu

0|0
    0|0
  • süratli sürersen verirsin...

0|0
    0|0
  • neden yürüyüş yapmıyorsun :) sonra patende yap.

0|0
    0|0
  • sperm zayıflatıyor demişti eski sevgilim

0|0
    0|0
  • yüzmeden başkası yalan

0|0
    0|0
  • bence verılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hareket sonuçta kalori yaktırır.

0|0
    0|0
  • hayır verilemez.

0|0
    0|0
  • Yine hiçbir şey bilmeden her konuda yorum yapanlar sürüsü toplanmış. Kaç kere paten sürdünüz de kilo veremezsin diyorsunuz? Bir de yok yürümeye üşeniyor diyen gerizekalılar olmuş. Patene binip uçup gidemiyorsun canım onun üzerindeyken dengede durmak için inanılmaz efor sarf ediyorsun ve basen selülit bırakmaz tabii ki düzgün sürersen. Resmen Allah benim için göndermiş bu pateni hem aşırı eğlenceli bana göre hem de fiziği düzeltiyor.

0|0
    0|0
  • Verilmez.

0|0
    0|0
  • pateni göbeğiyle sürerse verir

0|0
    0|0
  • Bacaklar sıkılaşıyor..

0|0
    0|0
  • Evet kalori yakıyor

0|0
    0|0
  • Hahah patenle en fazla elini ayagini. kirarsin kilo vermen. imkansiz. :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...