Vücut geliştirme yapmak istiyorum, aşırı olmasa bile...

en azından vücudumla ilgili beğenilmek istiyorum bir erkekte sanırım vücut yapısı çok önemli bakıldığında siz ne düşünüyorsunuz? siz kızlara ne hissettirir muhtemelen kollarının kalınlığına ve yakışıklılığına da bakıyorsunuz ben çok yakışıklı olmasamda beğenilebileceğimi düşünüyorum sadece biraz kas ve vücut şeklim yetersiz diye düşünüyorum...boy 1,80 kilo 78 vücutta nereleri seversiniz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana bu konuda bir iki örnek vereyim.

3-4 yıl önce daha normal bir vücut yapım vardı. şu profilimdeki resimde 4-5 ay önceden.

tshirt giyince herkes bakıyor. kızlar da erkeklerde. ama açıkçası erkekler daha çok bakıyor.

diyelim ki starbucks a gittim. 10 kız 10 erkek var. önceden beklentim şuydu vücut yapsam kızların hepsi bakar. peki şuan ki durum ne? 10 kızın 5 i bakıyor 10 erkeğin 10 u bakıyor üstüne bir de "aha kesin protein kullanmış ilaç kullanmış bu ilaç" muhabbeti geçiyor.

mağazaya gidiyorum birşeyler almaya medium bedenlerin omuz göğüs ve sırtı girmiyor beli tam oturuyor (small bedenlerde daha tam oluyor) e large alayım diyorsun large in göğüs falan eh oturuyor ama bu seferde bel kısmı çadır gibi maşallah.

slim fit ler var dediğini duyar gibiyim... kollarım girmiyor girsede beli büyük geliyor her aldığım gömleği mutlaka ve mutlaka terziye götürmem gerekiyor.

neyse konu bu değildi mağazaya giriyorsun biri gelip "abi body mi yapıyorsun, nekadar sürdü ben omuz yapmak istiyorum ne çalışmam lazım" tarzında milyon tane soru soruyor. kırmamak istiyorsun 1 saat bağlıyor. ben artık yok doğal halim bu babadan geçmiş diyorum.

türkiyede topu topu 3-4 ay kalıyorum onda da bunlarla uğraşıyorum.

faydasını görmedim mi? gördüm.

ayrıca dostum eğer bu işe başlamayı düşünüyorsan 6-7 ay yaparım biraz çıkınca bırakırımla olmuyor.

ben balon gibi olmadım hiç zaten dövüş sporlarıylada ilgilendiğim için balon gibi vücut beni yavaşlatıyor. ama buna rağmen 3 yıldır alkol kullanmıyorum, yağlı şekerli ve tuzlu yiyecekler tüketmiyorum. abur cuburu koklamıyorum bile. günde en azından 4 öğün düzenli yemek yiyorum...

bunları yapmayı bıraktığında tekrar normale dönüyorsun..

bunların sonucunda 178cm boya 75 kilo civarındayım %6-8 arası değişen yağ oranım var. 42 cm kolum var.

eğer ciddi ciddi başlamayı düşünürsen yardım ederim.

0|0
    0|0
    • ustad yorumu okudum 178 boy 75 kiloda bende var :) ama vucut yok. eğer ciddi ciddi başlamayı düşünürsen yardım ederim. kısmı sorusorana değilde genele ise yardımlara açığım:)

• şimdi benim istediğim fit bir vücut hani öyle aşırı değil kol kanat karın gögüs :D geriye ne kaldı diceksin aşırı istemiyorum ama en azından yürürken gömlek bile oturmuyor pısırık kalıyorsun sanki :S onu istemiyorum biraz toparlanmak ve sigara dan uzak durmak amacım ...

• diyorum ya ben okadardır yapıyorum hiç aksatmadan ve çok dikkatli olarak ama ben bile aşırı olmadım. o senin aşırı dediğin adamlar gibi olman imkansız zaten onlarınki çok farklı bir boyut.

Kızlar Ne Diyor 4

• ben o body yapanları hiç beğenmiyorum öyle kaslar şişik şişik hiç güzel durmuyor ince,zarif ve sıkı bir vücut daha güzel bence.Vücutta elleri severim niyeyse ellere ve yüze bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Balon gibi olmada

0|0
    0|0
  • Ben bakarım şahsen 1.saça2.sakala3.vücuda( kaslara)

0|0
    0|0
  • kizlar bakar evet yani dikkat eder kollara falan..acaba guclumu ne kadar guclu diye merak ederler bence..onun icin kasli olmak iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yüzmek hem sağlık açısından hem fiziğin düzelmesi açısından çok yararlı onuda düşün derim .

0|0
    0|0
  • geniş omuzlar ve kalın kollar şart. ama tabi yaratık gibi olmamak şartıyla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...