İnsanlar neden çekemiyorlar beni?

Hep ama hep rekabetçi biriyim düşmanlarım çok mahv etmek isteyenlerim çok anlamıyorum tamam sinirli egocu bencilim biraz ateş saçarım ama yaakınıma gelirseniz ısıtırım sadece bazen bu durum hoşuma gitse de bazen üzülürüm

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik problemlerinden en az görülenlerinden birisi, sizin ifadelerinizde yatan kontrolsüz veya şuursuz liderlik yeteneği. Bu meyve bıçağı ile meyve soymak değil de, adam yaralamak gibidir. İfadeleriniz yeterli olmadığı için araştırmalarımdan size uyduğunu düşündüğüm kısımları yansıtmak doğru olacaktır. İnsanlar arasında rekabeti alevlemek, rekabet esnasında kolay düşman kazanmak biraz kendi liderlik vasfını keşfedememiş insanların başına gelen bir durumdur. Rekabeti alevlendirmek yerine, himayeci, ortama hakim, taraf konumunda değil de, tarafları açık/gizli kontrol eden bir durumda olmak en doğrusudur. Bu aslanlardan korunmak için fillerden medet uman, ceylan sürüsünün; fillerin ayakları altında pestillerinin çıkması gibi bir durumdur zannımca. Hali hazırda işlenebilir ezici rekabet, karşı tarafın zihninde harcanmış bir yetenek olarak görülebilir. Siz taraf olduğunuzdan, belki de karşınızdaki insanlar sizin liderliğinize ihtiyaçları olduğu gerçeğini kendilerine bile itiraf edemeyeceklerdir.

0|0
    0|0
    • başta anlamadım sonra hak verdim

• Benzeri bir durum entelektüel yeterliliği olduğu halde, geyik muhabbetlerine dalanlar için de geçerli. Kendi düzeylerini unutmasalar, karşıdaki insanın gündelik muhabbetine kaybolmazlar. Zaman zaman benim düştüğüm bir hata. Sizinle ilgili mi değil mi bilmem. Hazır aklımdayken yazayım dedim. Yani ciddiyet şart, ama ciddiyet katı resmiyet anlamında değil. Saygılar.

Erkekler Ne Diyor 8

• "sinirli egocu bencilim biraz ateş saçarım"

ee insanlar nasıl yakınına gelsin ki sen dışarıdan böyle bir izlenim bırakırken?

1|0
    0|0
    • iyi yönlerim de var onları da görün

• ezemiyorlar ama ezmeye çalışmasınlar iyi davransınlar

• etrafındaki çoğu insan böyleyse ve sadece sana karşı da değilse bu tutumları bu onların ezikliği yani,başka da bir şey değil.

• 0|0
    0|0
  • bildiğin bir eteşli hatunmuşsun sen ya

sen bakma onlara soğuk nevaleler çekemez böylelerini ssşlfkşsdkfsşdfk

0|0
    0|0
  • silueti kes

0|1
    0|0
  • Kestane alip geliyim pişiririz saçtığın ateşte .

1|0
    0|0
  • Sen kimsin ?

0|0
    0|0
  • gözlerinden ateş de çıkıyosa tosun paşa olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Çekemeyen anten taksın şekerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ahahahaha ciddi misin sen.

1|0
    0|0
  • insan olan çekmez zaten.ne itici hatunsun lahn

0|0
    1|0