Vücut geliştirenler bakabilir mi?

Evde bu işi yapanlar hangi hareketleri yapıyorlar kaç tekrar vs . çalışma programlarını söylerlerse çok memnun olcam şimdiden herkese teşekkürler .

Güncellemeler:
salona gitmiyorum . evde yapmaya çalışıyorum . eğer bi sonuç bi gelişme elde edemezsem yazın kafam rahat olur okulda bitiyo bu sene . gitcem zaten spor salonuna en son çözüm olarak .

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende evde yapıyorum dambılla nerdeyse 10-12 farklı hareket işte biceps,triceps için omuz çalışıyorum bide 25 x 5 mekik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• youtube da çok sayıda özellikle rockbody nin workoutları var ne olursa olsun zaman geçtikten sonra vücudun aynı hareketlere alısacak ve gelişmek için seneden yeni seyler bekleyecek. yaptıgın hareketleri kesinlikle 12-15 tekrar ve en az 3 set yapmalısın bu ister şınav olsun ster mekik hiç farketmez yorulablirsin tabiki doğal ama bir 10-15 sn dinlen kaslarını gevşet yeni sete öylelikle başla derim ben ve zayıfsan eğer karbonhidrat ağırlıklı beslen biraz bir 5-6 kilo aldıktan sonra protein ağırlıklı beslenmeye geçmen senin için iyi olacaktır, bşarılar

0|0
    0|0
  • tek elimle kaldiramadigim agirliklarla saga sola havaya mavaya calisiyor sevgilim. oturup saymadim hic. he bir de sinav falan bisiler yapio.

0|0
    0|0
  • Biceps var, adonis var, six pack var gel vatandaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nette çok var uygun olanını seç

0|0
    0|0
  • Ben evde yapmıyorum hafta da bir gün spor salonuna gidiyorum ve çok iyi bir programım var 2 saat kadar süren her şeyle temasım oluyor :D Daha önceden haftada 4 gün gidiyordum fakat istediğim ölçüler oluşunca artık sadece görüntüyü koruma amaçlı.

0|0
    0|0
  • valla hocam bu iş sabır ister, düzen ister, hepsinden evvel bilgi ster. öyle evde dambıl mambıl kaldırmakla zor bence. yanlıs bi hareketle kendini sakatlama ihtimalin, orantısız gelisme gibi durumlarla karsılasabilirsin. sınavla mekikle idare et en azından yazılırsın okul bitince salona falan yok illa yapıcam dersende googlede yaz evde dumbell ile calısma programı falan cıkar bi sürü program

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim . evde pek olmuyo ya azim gerekiyo . sabır lazım . ben en iyisi yazın spora gidiyim . 3 ayda ne kadar gelişme olur . boyum 170 kilom 60 . bu arada kilo almışım .

• bu iyi bişey yag sıkıntın da yok senin o zaman. yaglanmamaya calıs o zamana kadar en azından

• akşamları zıplıyom hareket yapıyorum . kilo almıyorum o yüzden . böyle gidiyorum :D

• günde 4 tekrardan 30 lu setler alinde mekik ve alt karın kasıda aynı setlerde , 70 şnav , bacaklar için sadece koşu bandında 30 dakika en yüksek eğimde hızlı tempo koşu

bel için bir şeyler yapmıyorum şu anda yapılması lazım ama ...

0|1
    0|0
  • Evde damblım ve kapı barım var dizimde çapraz bağlarım koptugu için şu an yapamıyorm ama evde yapıcaksan kosuda eklemelisn ben evde durdukca yemek yiyiodum cunku calstfgn yalan oluyodu

0|0
    0|0
  • ohoo yazmaya kalkarsam akşam olur. Şöyle diyeyim 4 günüm var. pull günü , push günü , omuz kol günü, bacak kardiyo günü.

0|0
    0|0
  • 4*8

4*12 yap bir şeyler işte..

Pompacı sporu tam pompacı işleri.. :D

0|0
    0|0
  • Salondaki antrenörün program vermiyor mu ?

0|0
    0|0
    • ağırlıksız hareketler için çok hocaya ihtiyaç olmuyor suvari .. ağırlık başladığı anda fakat mutlaka hoca lazım

Yükleniyor...