Size göre hangi marka olmazsa olmaz?

marka takıntın varm?, sana göre hangisi marka olmazsa olmaz, mesela ayakkabı marka alırım ama gerisi nerden olursa alırım gibi, yeni tanışacagın birinde giyimde markaya dikkat edermisin bu kararını etkilermi? bide hiç yeni tanıştıgınız birinde gördügünüz herhangi bi özel eşyası yada giyimindeki aksesuar ona olan ilginizi arttırdımı? saati cep telefonu, çantası cüzdanı, ne alaka demeyin bundan bile etkilenenler var.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• spor ayakkabı dendmi adidas olmazsa olmaz..

bu arada marka takıntım yok başkada

0|1
    0|0
    • aynen bendede öyle ayakkabı hariç digerleri yakışsın yeter fiyat takıntım yokdur hoşuma gittiyse 3 lirada olsa alırım yakışsın yeterki:)

• bunu bende yapıyorum bazen dayanamıyorum alıyorum aldımda hatta ihtyaç olunca mecbur

• mecburiyet girdimi işin içine hiç aramam begendimmi ilk magzadan alırım

Kızlar Ne Diyor 5

• mango, koton, zara, dermod, hotiç, bershka, stradivarius

0|1
    0|0
  • Marka takıntım yok bana yakışan olmazsa olmaz :D

0|1
    0|0
  • kozmetikde aldığım ürünün kaliteli marka olmasına dikkat ederim ... karşımdakininde saati önemli

1|1
    0|0
  • Çanta ve saat de marka takıntım var :)

0|1
    0|0
    • saati anlarım, ama çantayı hayır, nedenmi çünkü o duyguyu bilniyorum :)

• Bilme boşver berbat bişey gidip bayılıyorum o kadar parayı ama almadanda duramıyorum bu kadar garip bişi yani :)))

• ama alıncada rahatlatıyo :)

• Ayakkabı - çanta sadece bunlarda vardır takıntım.

0|1
    0|0
    • genel olarak anladıgım kkadarıyla bi çok kişide ayakkabı agırlıklı bi ben böyleyim sanırdım :)

• e yani orası öyle

• aynen :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Adidas Eşofman Ayakkabıda porsche design ayakkabı Takıntılı değilim hoşuma gittigi icin alıyorum :) Tabiki ayakkabısını outlet den alırım :)

0|1
    0|0
    • bariz marka olacak hissi var, bendede öyle ayakkabıda paraya acımam:)

• aklıma soktun artık kesin araştırırım :)

• Adidas olmazsa olmaz be abicim

0|1
    0|0
Yükleniyor...