Başınıza açıklayamadığınız paranormal bir olay geldi mi?

Başınıza açıklayamadığınız paranormal bir olay geldi mi ? Cevapları alalım =)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• geldi çocukluğumdan beride geliyor gelmeyede devam edecek herhalde.

0|0
    0|0
    • Anlatsaydın?

• Soru gayet acık -.-

• mesela enson olanı söyleyeyim ben bizimkiler bakamıyor diye köpeğimi bizim orda otoparkı olan bir arkadaşıma verdim bakmak istiyordu. geçen gece bahceden havladığını duydum acaba kaçıp yuvasınamı geldi diye bahçeye indim bahçede toprağın üzerinde yanlızca kafaları olan 4 tane sarıklı sakallı adam dua okuyordu sonra bir kadının çok rahatsız edildiğini musallat olunduğunu ve yardım istediğini söylediler.

Erkekler Ne Diyor 12

• Geldi dün sokaktaki köpeklere havlamasınlar diye attığım taş müthiş bir enerji ile Fransa'ya düşmüş :D

0|0
    0|0
  • Geldi kafamfa Neden Benim saçım bu kadar kıvırcık? Ben böyle kabarmayı Nerden öğrendim ?

2|0
    0|0
  • tövbe tövbe▬☻

0|0
    0|0
  • kızlar bana paranormal geliyor... freuda her geçen gün hak veriyorum.

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri içinde yaşıyorum akrabam hoca olduğu için :) üzerimde yaklaşık 2 muska 1 vefk falan var :D alışkın olmayınca iyi olmaz öyle şeyler yaşamak iyisini görürsün bişi olmaz...kötüsünü görürsün kafayı yersin :D eller ters gözün biri yok falan..ama heyecanlı oluyo :D zara veremdikçe üzerindeki koruyucular sayesinde eğlencelii :D

0|0
    0|1
  • gelmedi ama paranormal olaylara hastayım ya :)

0|0
    0|0
  • yatağın içinde hiç bişey yokken tanımlayamadığım bir cisim bana yumruk attı. bilmiyorum belki çok film izlediğimdendir :D

0|0
    0|0
  • g e l m e d i

0|0
    0|0
  • bı zamanlar baya seyler gecmıstı basımdan belkı de kucuk oldugum ıcın bana oyle geldı bılmıyrm

0|0
    0|0
  • geldi ve çözdüm hayat güzeldir diyorum eğer yaşamak istiyorlarsa bana bulaşmazlar

0|0
    0|0
  • yoook.. gelmesin de mümkünse :)

0|0
    0|0
  • geldi gibi ama yok ya gelmedi sanırım,hım,karar veremedim.kedidir kedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...