Cem Uzan gelecek seçimlerde Galatasarayın başkanlığına aday olacakmış. Ne düşünüyorsunuz?

Son zamanlarda Twitterda başkanlıkla ilgili tweetlerine rastlıyorum. Galatasaraya şu an vizyonlu bir başkan şart. İlgili tweetler; Dediklerine ne kadar güvenilir orası tartışılır tabi :D

Cem Uzan gelecek seçimlerde Galatasarayın başkanlığına aday olacakmış. Ne düşünüyorsunuz?

Bu soruda siyaset yapmayın sen gelme gizli.
#CemUzanGalatasaray

Güncellemeler:
Ek olarak Cem Uzan, Mario Jardel'i Galatasaray'a getiren adamdır.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bilmeden yorum yapamam. Hayırlısı neyse o olsun 😏😜

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cimbom hep fena zaten

0|0
    0|0
  • inşallah :)

0|0
    0|0
  • gelsin. maçlarda taraftarlara bir şeyler ısmarlar belki.:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• koskoca kulüp bir kişi sahiplenmemeli diye düşünüyorum gelmesin başkanda olmasın Galatasarayı da soyup soğana çevirir bu

0|0
    0|0
    • Şu an ki yöneticilerde pek iyi sayılmaz. Adam zatan Abramoviç gibi 10-20 milyon çerez gelir. Ayrıca fanatik Galatasaraylı o sebeple umutluyum yamuk yapmaz. İnş sayesinde İbrayı Türkiyede görecez 😃

• gelirse klübe çok şey katar aysal gibi kendi cebini doldurup defolup gitmez ama şu da var neden gs ye destek olur çünkü işin içinde siyaset var bunuda hesaba katmak lazım

0|0
    0|0
  • istanbulspor'u ne hale getirdikleri belli, adı bile yok artık. onu geçtim bu adam tr'ye gelemez, anında kodesi boylar.

0|0
    0|0
    • İlk davayı Cem Uzan kazandı yakında Türkiye yasağı bitecek. Şu an ki yönetim zaten rezalet Cem başkan gelsin en azından vaatlerini yapacak mı onu görecez.

• Fark yaratacağı kesin.

0|0
    0|0
  • GELSİN LANN

0|0
    0|0
Yükleniyor...