Kendini ne sanıyor?

Sabah 9 akşam 5 bucuk calıstıgım bı yer vardı dukkana bakıyodum telefonlara fılan.2 hafta oldu calısalı. dun aradı benı saat 10da gel dedı bende sevındım ne kdar ıyı adam dedım. 6 buckta ckardı neymış 10da gelmısım.bugunde bana 10da gel dedı artık 7 ye kdr calıscksın dedı.ben 9 da gelcem dedım tm dedı. işyerıne geldı bana dıyo defol git neden dedım. burası senın babanın çiftligimi dedı. anlaşmada sabah 9 akşam 5 bucuk vardı dedım.gece 12 bıle cıkartırım benım emrimdesın gıt sımdı dedı.1 ay sonra gel maasn yarısını verım dedı.şmdı ver gelmım 1 ay snra dedım. yok ole canım 1 ay snra gelceksn dedı. ona hakkımı helal etmıyorum.

Güncellemeler:
Buda yetmezmış gıbı bana 5 bucuk saat boyunca kar altında brosur dagıttırdı parasnı vermedı kul hakkına gırıyosun dedım. işyerımde dgl mısın herseyı yaptırırım dedı.ben sadece annemin hastane masrafları ıcın o iş e girmiştim.ben bole oldugunu blmıyodum o adamn :(

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• bendede sabh 8 akşam 6 ydı anlaşmada ama yemin bile edeblrm ramazan ayında beni akşam 9 lara kdr çalştrdı ki üstüne iftarda yok en son bii laf söledi sonra dışarrı çıktı bi bi saatliğine bende herşwmi aldım çıktım hakkımı helal etmyrm sırf öğrenciyim safım die beni kullanmaya çalştı iyi niyetimden gerizekalı

1|0
    0|0
    • Aynen bende ogrencıyım.

• eylül ayının başında ayrıldım daha paramı alamadım sövmdğm gn yk hrlde

Erkekler Ne Diyor 6

• sen niye çalışıyosun ki öyle bi yerde bırak çık git işmi yok heryer iş kaynıyo belki biraz düşük olabilir ama bu kadar ezilmene bu kadar hakir görülmektense iyidir ama bırak adam olmasını insan bile değilmiş i. oğlu.t

0|0
    0|0
  • Sadece 2 haftadır çalışıyor olduğun için malesef yasal hiç bir yaptırımın da yok, üzüldüm.

0|0
    0|0
  • yaptıgı terbıyessızlık kesınlıkle etmede zaten serrefsızın tekıymıs

0|0
    0|0
  • şerefsiz bir adammış.köle mi alıyon heyvan.dövelim adres ver?

0|0
    0|0
  • oha,bu adamı biri dövsün lütfen

0|0
    0|0
    • onun pısman olmasını ıstıyorum ıns işleri hep ters gider :(

• inşallah,şerefsiz ya!ne adamlar var,iğrenç

• etme bacım haklsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Emek hirsizlari, heryerde varlar ve malesef olacaklarda dünya döndükce. Allah indan bulsun, o para bi yerden cikar onda, Allah herseyi gözetler, merak etme.

0|0
    0|0
  • boş ver hakkını helal etme kapıyı çek git.

0|0
    0|0
  • tam şerefsizmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...