Van persie ve diğer transferleri nasıl buluyorsunuz?

Arkadaşlar bu sene transfere en çok harcayan fenerbahçe oldu bunu herkes biliyordur. Ama madem böyle bir transfer sezonu geçirilcek oyuncuların çok çok önceden takip edilmesi gerekli değilmiydi?

Van persie: 32 yaşında oynasa oynasa 34'e kadar oynar pek atletik bir adam gibi değil. Ayrıca adam bu yaşından sonra sizce savaşcı bir şekilde oynarmı? bence parasını alır yatar hiç koşmaz gibime geliyor. Sonuçta kariyerinin sonları.

Josef de souza: İsmini duymadığımız , ismini duyunca arayıp bir bilgi bulamadığımız saha içinde ve dışında kayıp adam. Böyle bir adama 8 milyon euro neyin kafası? Madem orta saha ihtiyacı var avrupada bu fiyata veya 3-4 milyon daha bütçe artırıp adam akıllı bir orta saha ön libero alınabilirdi.

Simon Kjaer: Yaş olarak fiyat olarak vs fena bir transfer değil. Ancak savunma ne kadar emanet edilebilir tartışılır. Fazla sağlam , güçlü bir adam değil ama souzadan felan iyidir tahminimce. Şener özbayraklı: Yerinde bir transfer fazla izlemedim adamı ama son hazırlık maçında izledim kendini belli ediyor. Yaşı da daha genç , iş görür gibi :)

Luis Nani: yaş olarak fena bir yaşta değil kariyerine az da olsa devam edebilicek bir yaşta ancak maçlarından anlaşılacağı üzere performansında düşüş var. Yinede transferler arasında kıyaslarsak iyi.

Fernandao: Gol kralı olmuş felan ama adamın gollerini izledim hepsin de de sadece son dokunuş top gelmiş çizgiye adam dokunmuş gol kendisine sayılmış. Ayağı , şutları düzgün değil rastgele vuruyor , çalım desen yok. Bu adam yerine hırslı bir forvet lazımdı bu adam dokunmaktan başka bir iş yapmaz gibime geliyor özellikle avrupada çok zayıf kalır. Zaten adam akıllı forvet yok sow desen formsuz + sol kanat oynuyor Van persie ne olucağı ne yapcağı belirsiz + 32 yaşında bu adamada güvenilmez.

Evet arkadaşlar şimdi diyceksiniz transferleri kötülüyosun felan ama öyle bir niyetim yok koyu fenerbahçeliyim. Sadece transferleri saçma buluyorum bu adamlar yerine çok iyi isimler alınabilirdi. Tamamını okuyun..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Van persie 1. Sınıf forvettir gelecek yıl gol kralı olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gs ya da ts hangisini tutuyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Josefi alacağına git Ramires'i al daha iyi