Messi vs neymar?

Sizce hangisi daha iyi? Bence messi
Messi vs neymar?

0|1
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Messi tabi ki neymar kim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Robbenden başkası yalan bacım bunları geçecen robbeni izle adam gör adama türkiye hollanda maçında bir faul yaptı bizimkiler adam yere yapıştı normalde olsa faul bekler yerden kalkmaz ama robben yerden kalktı topu kaptı deparı attı az daha asist yapıyordu daha bir sürü var böyle adam dinamo

0|0
    0|0
  • Biri dunyanin en iyisi digeri iyi oyuncu :)

0|0
    0|1
  • Öncelikle neyi kıyaslıyoruz? Birisi forvet arkası diğeri kanat oyuncusu. İkisinin de fiziksel, mental, teknik, tecrübesel özellikleri farklı. Hangi yönden kıyaslayacağımızı söylersen bende kıyaslayabilirim.

0|0
    0|0
    • Oyun sitilleri

• Oyun stilleri de farklı ama göze daha hoş gelmesi açısından Santos'da oynarken Neymar'ı söyleyebilirim. Neymar bir şovmen. Messi ise bir yıldız.

• Messi tabi ki

0|0
    0|0
  • Messi Messi.

0|0
    0|0
  • Arda Turan 😄

0|1
    0|1
  • messi

0|0
    0|0
  • Van pörsi

0|0
    0|2
  • israile yardım eden şerefsiz bunlar... müslüman kardeşlerimizin kanı var bunlarda... RONALDO tabiki ve ARDA..

0|0
    0|0
    • Lütfen git ve araştır filistin ve cezayire tonlarca yardım eden messinin hakkını yeme kul hakkına girersin

• Keşke link vermeyi bilseydim yoksa savaş başlata bilirdim bu orada onların fotomontaş olduğunu kanıtlardım o bayrakların katalanya bayrağı olduğunu çünkü orjinalinde katalanyanın özertliği için toplanıyorlar israille alakası bile yok

• Babanı bu kadar savunman.. var mı açıklaması, fotomontajben değildim diye.. ulan onuda geçtim banane ne b*k yiyorsa yesinler.. sende ne gâvur sevici çıktın..

• Messi nin rakibi Ronaldodur, Neymar değil.

1|0
    0|0
  • messi alanında profesyonel ama neymar biraz daha yolu var

0|0
    0|0
  • Messi :Dd

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Futbol izleyen kız iticiliği var ya çok acayip bir şey.

0|1
    0|0
  • Bence Sabri Sarıoğlu :D

0|0
    0|0
  • Bizce Servet Çetin değilmi babalar @MaxCoDeRiMmm @Josephinee

0|0
    0|0
  • Messsi tabıkı

0|0
    0|0
  • Bosver ikisini bana cay yapacak var mı :)

0|0
    0|0
  • Bende pes 2013 te en iyisi ronaldo cok gol atiyom onunla

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldonun yanında bu ikisi de ÇÖP

0|0
    0|0
    • Senin futbol hakkinda bildigin hic bir sey yok.

• Ya senin wallah bildigin bir sey yok. Yasla ne alakasi var ya? Sen sampiyonlar ligini bilsen ne yazar? Copa Del Rey'i kim kazandi? Barca. Primera Divisionu (LigaBBVA) kim kazandi? Barca. Champions League'i kim kazandi? Barca. Ronaldoda hepsinden atildi. Bu takim tehlikeli bence fazla konusma.

• Papuç gibi dil var sende kocana yazık tamam canım haklısın :)

• tabiki messi :D

0|0
    0|0
  • Neymar'ın Messi'yle kıyaslanmasına daha var bence

0|0
    0|0
  • Neymar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...