Size bunu diyeni arar mısınız?

Telefonunu istediğimde o beni çaldırmıstı kaydetme gereği bile duymamış.Telefonla aradınız yemek yiyormus tamam o zaman 15 dakika sonra ariyim dediniz "acelen mi var anlamadım?" dedi 1 saat sonra arıyim o zaman dediniz, tamam dedi. Sizce tekrar aranmalı mı ?

Güncellemeler:
3 gün geçti aramadım, görüşmedim ama özledim :S arasammı mesaj filan atsammı yanına gitsemmi napsam ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir afiyet olsun bile dememiş cık cık...

0|1
    0|0
    • yemek yiyen ben değildim oydu ve ben ona dedim afiyet olsun diye :P

• Sen dememişsin demek istemiştim.Demişsin...Ne kaba bir insanmış o ya.Arama boş ver.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben olsam aramazdım, bana kaba ve saygısızca geldi bu davranış.Konuşmak isterse o ulaşsın yok istemiyorsa zaten uğraşıcak bişey yok demektir.

0|1
    0|0
  • senı tınlamıyo baksana telınıı kaydetmemış salla arama o çatlasın meraktan.değer verıyosa o sana döner zaten

0|1
    0|0
  • telefonunu kaydetme gereği bile duymadıysa pek de ilgilenmiyor.. eğer ilgilenseydi hemen kaydeder ve o da konuşmak için can atardı.. bu durumda da ben olsam kesinlikle aramam, hatta bir daha muhatap da olmam.. kıymet bilmez kesinlikle ve tüm fedakarlıklar da senden gider!

0|1
    0|0
    • teşekkürler yorum için tamamiyle haklısın.Ama insan hoşlandımı işte napsa aklından çıkmıyor bide hergun görünce :(

• bana kalırsa başlamadan, herşey taze iken bitir. biraz ileri görüşlü olmak lazım.. bu durumda sürekli onun seni sevmesini beklemek zorunda kalıcaksın ve zamanla daha da bağlanacaksın, doğal olarak hep fedakarlık yapan ve üzülen sen olucaksın.. bence tam bu aşamadayken arkana bile bakmadan uzaklaş!

• öyle yapmalıyım galiba da nasıl. :S

• Arama yerinde olsam busefer o aradignda busefer sen tinlamio ayagna yat burnu sürtsün ..

0|1
    0|0
  • hayır bence

0|0
    0|0
  • bence arama.

0|1
    0|0
  • bence arama istiyorsa o seni arar zaten bahane bulmuş resmen

0|1
    0|0
  • bence çokta konuşmak istemiyor

0|1
    0|0
    • evet öyle, ben çok istiyodum onuda kursağımda bıraktı sağolsun.

• 1 saat sonra aricam deyip 3 gun boyunca aramadinmi..odami merak edip aramadi

0|0
    0|0
    • sana aynısını deseler ararmıydın.

• Ben zaten bir saat sonra ararim demezdim..yemek yesin..gene konussun..ama dediysemde sozumde dururdum..bilmiom yani..onun davranisida dogru değil tabi ama sozumde durmamazlikda yapmazdim..

• bu soru bir kaç gün önce soruldu sanki

0|0
    0|0
    • evet sormustum ama üstünden 3 gün geçti ve yanına gitmek istiyorum en olmadı mesaj atmak konusmak istiyorum ama beni elinin altındaymıs gibi görmesini istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç sallama seni ararsada acma ne lan bu kendini ne sanıyor beni arayan bişeyler satmaya calışan yada birsaat kredi kartı itelemeye calışan insanlarla bile daha esnek daha saygılı konuşuyorum boşver olm ondan hayır yok koy dötüne rahvan gitsin haa ararsada sor bakalım onun ki altın kaplamamıymış hey allahım konuşturuyolar beni

0|1
    0|0
    • güzel yorum teşekkürler :) ama işte bi anda vazgeçilse keşke..

• hepsine cevabım hiç.Her türlü acı çekicem zaten ama söylediğin en mantıklısı gibi görünüyor.

• tecrübe hafız tecrübe :))) sen beni dinle

• arama dostum boşver ben olsam aramazdım hem vericek numarayı hemde böyle davranacak, sana tavsiyem arayıp düşürme kendini

0|1
    0|0
    • anladım kardeşim, sağolasın yorumun için.

• aramasan daha iyi sanki

0|1
    0|0
  • Geri dönüşüm kutusuna at gitsin.

0|1
    0|0
    • o kadar kolay halledebilsem keşke

• yuh!cıkk,bahsettiğin kişinin davranışları hiç de hoş değil,cık cık,beğenmedim,o ne ya öyle.

0|1
    0|0
  • sacma sapan iş yapma la otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
    • özledim ya la her tarafım ona gitmek istiyor beynim hariç.

• arama tama yarın git bi gör ama samimi olma ama arama ezdirma lan kendini

• hani demez de niye aramadın derse ne diyim bi de gidip ne konusim hiçbişe olmamış gibi mi

Yükleniyor...