Lütfen, cevaplarınızı bekliyorum

arkadaşlar benim bi arkadaşımın sevgilisiyle durumları çok iyiydi 3 yıla yakın beraberlerdi.Ama çocuk kızdan nedensiz bir şekilde ayrıldı kızın hali çok çok kötü okula gözleri şiş şiş geliyor sanırım ağladığından . Sizce ben çocuğu arayayım mı? Çocuk kızı çok seviyordu böyle nedensiz ayrılması çok saçma arkadaşımı unuttuğunu sanmıyorum . onunda arkadaşımın halini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Arayayım mı sizce ?

Güncellemeler:
bu arada bu ikili başka şehirlerde

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence Arama çünkü nedensiz bi gidişin sebebi ya sevgi bitmiştir yada başka birini bulmuştur değmez ..

0|0
    0|0
    • ya çocuk hastaydı ölecekti sonra iyileşti şimdi hastalığı tekrar başlamış o yüzden ayrılmış olabilir mi ki?

• hmm. olabilir belki arkadaşının üzülmesini istemiyordur çocuk ve kendinden nefret ettirmek için nedensiz çekip gitmiş olabilir bu da bi ihtimal tabiki.

• evet bende öyle düşünüyorum işin açığı

• SEVGİSİ VE İLGİSİ BİTMİŞ OLABİLİR KENDİ ŞEHİRİNDEN BİR KIZLAZT ANIŞMIŞ OLABİLİR BOŞUNA KARIŞTIRMA MEVZUYU :)

0|0
    0|0
    • ya çocuk hastaydı ölecekti sonra iyileşti şimdi hastalığı tekrar başlamış o yüzden ayrılmış olabilir mi ki?

• hayııır çocuk gerçekten hastaydı ve kızın onun hastalığının tekrar başladığından haberi yoktu yeni öğrendi

• o zaman yakma kızı onunla ir gelecek düşünmesin hazır ayrılmışlar

• :) macera arama kardeşim bırak kendileri halletsin.. Kötü olur senden iyi olur allahtan bilirler...

0|0
    0|0

• ''... sessiz sessiz ölür gider.'' bekara karı boşamak kolay. Davulun sesi uzaktan sana daha hoş geliyor gibi anladığım kadarıyla

• Bekara karı boşamak kolay tabikide senin anlamadığında garanti.. Ki anlayabilmen için ( not hepsine uzun ömürler versin allah ) yakın arkadaşlarından, sevdiklerinden, sevgililerinden göçüp giden olması gerekirki daha iyi idrak edebillesin..

• Bence girme araya derim zaten seven bi şekilde ulaşır

0|0
    0|0

• yok zaten daha dün telefonda konuştular ulaşım sorunu yok sebepsiz ayrıldı çocuk ve kızın hali perişan ben diyorum çocuğu arayıp konuşsam mı ki

• Bence gerek yok o sesinden anlamıstır yani..girme derim araya canım

Kızlar Ne Diyor 1

• araya girme kesinlikle iki kişinin arasında olan birşeye karışma

0|0
    0|0
Yükleniyor...