En yakın arkadaşınız sizi neden kıskanır?

Benim herşeyimi anlattığım en yakın kız arkadaşım neden sizce beni kıskanıyor olabilir? Bir konuda konuşurken,yeni bir kıyafet aldığımda üzerimde gördüğünde falan,yani her ne olursaa olsunn her konuda kıskanıyorr..Bunu dile getirmese bile yüz ifadesinden öyle çok belli oluyor ki.Ve önceden sevgilisiyle sorunlarını,iyi dakikalarını herşeyini o da anlatırdı bana ama şu 1 2 aydır pek bişey anlatmıyor.İnsan en yakın arkadaşını kıskanır mı peki neden sizce?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ona sormak gerek neden kıskandığını... Ben anlamam kıskanıyorsa da :)

0|0
    0|0
    • nasıl sorulurki bu..soramamm bu şekilde :S

• çok teşekkür ederimm :)

• rica ederim güzel kız :D

Erkekler Ne Diyor 6

• En yakın arkadaşım beni kıskanmaz kıskanıyorsa o en yakın arkadaşım değildir ..

0|0
    0|0
    • evett...içinde kıskançlık duygusu olandan herşeyi beklerim benn...en iyi düşman en yakın dostundan olurmuş ya...

• yapısı öyledir sana özeniyordur böyle insanlar hayatta zor mutlu olur

1|0
    0|0
    • onu tanıyan bir diğer arkadaşımız da bunu farketmiş.Bana söyledi seni kıskanıyor farkettin mi diye..evet dedim ama anlam veremyorum dedim.Oysaki ben ona herşeyimi anlatıyordum ve hiç kıskançlık olmaz bende öyle

• bak sen pisliğeee :) sen de mesafeli davran biraz olsun bitsin... o zamanda o çıldırır belki :)))

0|0
    0|0
    • mesafeli davranmaya başladım,hattaa hiç mesaj atmıyorum dünden beri...bakalımm napcak :P

• tamam tamam kardan adam olur bu kızdan adam olmaz :))))pampa s.. et sana arkadaşmı yok

• bilmem kıskanmaz benım kankıler ya :)) kızlarda olur bu durum genel de

0|0
    0|0
  • ç ekemiyordur seni .. kendiyle kıyaslıyordur..

0|0
    0|0
    • yani ben mutlu olsam bana teklif falan gelse yani ne olursa olsun herşeyimi bildiği için bunları konuşurken yüz ifadesinden çok belli oluyor cidden...yanımızda 3.kişi olsa o da hemen anlar

• kızların arasında oluyor öyle şeyler :)

• sende o seni kıskanıyor diye bayağı ballandıra ballandıra anlatıyorsundur

0|0
    1|0
    • hiçççç alakası yok...ben üzülüyorum bu durumaa..anlam veremiyorum...bunu ona soramıyorum da nasıl sorulabilirki.. :(

• yani belki de her insanda vardır ama ustalıkla saklıyordur içinde belli etmiyordur belki de.ama bizim arkadaşın kalbindeki yüzüne öyle bir yansıyor ki...kıskandığını insan hiç mi saklayamazz..belki o bana yansıtmadığını sanıyordur.gülüyorr bana katılıyor dinliyor amaa öyle belli ediyor ki

• arkadaşları iyisiyle kötüsüyle sevmek lazım sevmiyorsan bitireceksin onunda içindeki dışında kötülük gelmez uzun süredir yoktum yeni okudum

Kızlar Ne Diyor 7

• kıskanıyorsa zaten senin en yakının olmamalı, mesafeli davran sende.

sana gerçekten değer veren insan, yakınınsa seni kıskanmaz, iyi ve güzel şeylere layık görür hazımsızlık etmez

0|0
    0|0
    • mesafe koydum zaten bunu gerçekten tam anlamıyla EVET KISKANIYOR dediğin an koydum mesafeyi...Ben çok arkadaşım olsun isteyen birisi eğilimdir,az olsun öz olsun sağlam olsun..Ama işte böyle bir şeyle karşılaşmak insanı mutsuz ediyor,kırılıyosun

• aynen öyle

insanız taş değil ne kadar alışırsan alış biri canını yakmayı başarabiliyor

• aynen öylee...

• Bence bu tamamen onun karakteriyle alakalı .İyi bir arkadaş herşeyini paylaşabilir seni dinleyebilir iyiveya kötü günde yanında olabilir ama bazı huylar vardır terkedilmez yaradılış meselesi.Ama seni kıskanması çok tehlikeli boyut almadığı sürece bunu çok büyütmemelisin hani bardağın dolu tarafını görmelisin bence.

0|0
    0|0
    • yani evet iyi bir arkadaş kıskanmaz...amaa şimdi benim aklıma takılmaya başladı bu tavırları..yaklaşık 2 aydır bunu çok hissetmeye başladım bazı olaylara tepkisinden farkettim.Önce böyle bir şey sezmemiştim benim aklımda karşımdakine karşı bu tür bişey olmadığı için..ama çok kötü bir duygu gerçektenn :S sen herşeyini paylaşıyosun onunla ve onun yüzünde o ifadeleri görmek kötü bişey

• dün tartıştık zaten..karışmıyorum artık kimseye dedimm..:S mesafe koydum

• iyi yapmissin

• gerçekten kıskandığına emin misin üzerindekini beğenmesi güzel bişey arkadaşsanız dostsanız bunlara takılmaman gerek

0|0
    0|0
    • evet gerçekten kıskandığına eminim.ilk sezinlediğimde yok yaa ben öyle düşünmüşümdür dedim ama zamanla buna emin oldum.Yüz ifadesinden öyle çok belli oluyor ki :(

• olsun kıskanılacak kadar güzel ve seçici olduğunu gösteriosun sevin boşver

• valllaa gülünecek halime ağlıyorum hesabı...ben dosta çok önem veririm ama böyle yanılmalardan yoruldum :(

• Ayni dert var başımda hic durma hadi ordan et senin gibi bir dostu kaybettiği için o üzülsün ağlasın bak keyfine. Başta üzülüyorsun gecen zamaniniza ama sonra en doğrusunu yaptığını anlayacaksın. Tecrübem olmasa bukdr keskin konuşmazdim :)

0|0
    0|0
  • Uzun sureli dostluklarim var ve hic yasamadim boyle tripler.

0|0
    0|0
    • inann çok kötü bir şeyyy :S onun yüzünde o tür ifadeleri görmek çok üzücü

• öyle ergen triplerine girenleri arkadasliktan cikariyorum

kiskanmak sadece sevgilime mahsus

0|0
    0|0
  • Evet en yakin arkadaş her zaman kıskanır.

0|0
    1|0
    • iyi amaa adı üstünde en yakınındaki kişi bu.en yakınındaki bunu yaparsa düşünürse sen kime nasıl güvenirsin :(

• Bu zamana kadar kaç tane yakın arkadaşım olduysa hep kiskancti. Ya karsindaki kişinin karakterinden ya da senden kaynaklaniyordur.

• ben hep güvendim hep yanıldım :(

Yükleniyor...