Senin bütün masraflarını karşılayacağız ne yapmak istiyosan yap deseler ne yapmak istersin?

Senin bütün masraflarını karşılayacağız ne yapmak istiyosan yap deseler ne yapmak istersin?

0|0
26|40

En İyi Erkek Görüşü

• 50 bın kışı istihdam edecek sekılde kucuk bır semt kuraım ıstanbul dısında olcak ıcınde herşey olacak unv hastane avmler okul tranway vs. tınercı cocuklar kımsesiızleri alırım oncelık tedavılerını en sekılde saglarım sonra egııtmlerı bakıma muhtac olanları hepısını oraya toplardım.. bu benım hayelımdekı proje aslında mıllı pıyango cıakrsa kurcam hayel işte:)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• ankaradaki bütün Şahin, Doğan, Kartal, Murat 131 ve Serçeleri toplatır hepsini yakardım.. Ankara'da Mercedes'e binen adam bu arabalara binenler kadar hava atmıyo la... bi de bangır bangır müzik açmıyolar mı kırolar.. la olum kıçı kırık şahinle kime hava atıyonuz :)))

2|1
    0|0
  • dünyada açlık ve sağlık koşulları yüzünden ölen çocuklara yardım etmek isterdim.

2|0
    0|0
  • Dünya üzerindeki tüm aç insanları doyurmak ve evsizlere barınak yaptırmak isterdim.

1|0
    0|0
  • ihtiyaclarimi cikarmak uzere calisirim :) saka saka dunyayi gezerimm.. kitap yazarim. okuyanlari bulur sabirlari icin tebrik ederim. album cikaririm. ronaldoya frikik kullanmak icin gerildiginde tokat atmak isterim, kendine gel derim. kuaforluk yaparim.. keyif yaparim

0|0
    0|0
  • Olmeden once yapilmasi gereken 100 sey listemdeki planlarimi gerceklestirmeye baslardim.

0|0
    0|0
  • Ohooo liste bitmez ki :)

0|0
    0|0
  • Evin bahçesine Tomahawk füzesi yerleştirirdim. Nükleer başlıklısından hem de.

0|0
    0|0
  • Ver paraları der çeker giderim, parayı verenede mal derim.

0|0
    0|2
  • araba yazliklar binalar bi iş yeri felan açarim tabi bunlar cok lüks bi kaçtanede hatun isterim tm :) yeter bu kadar

0|0
    0|0
  • vazgeçtim bi semaver çay istiyom, hatta her gün bi semaver çay istiyom ^^

0|0
    0|0
  • Nickimi degistirirdim..

0|0
    0|0
  • bi çay ısmarla o zaman ?

0|0
    0|0
  • Dünya turu ve sonrasın beğendiğim bir yere yerleşmek isterim :)

0|0
    0|0
  • viyanayı fethederim..

0|0
    0|0
  • Gezeim dünyayı ne yapacağım :)

0|0
    0|0
  • Olunceye kadar her gece baska bi kadinla beraber olmak :D hafta sonlari iki :D ama boyle fazla yasamam heralde genc yaşta kalpten giderim o zaman bi de kalp nakli isterim :D

0|0
    0|0
  • Ölmeden önce şöyle dünya gözüyle Ay'dan dünyaya bakmak isterdim.

0|0
    0|0
  • ehem bi tane bmw 320 d cabrio yada coupe m paket . sonra 75 bin nakit cash para sonra hayat güzel zaten :D

0|0
    0|0
  • Bir uzaya gidip,ayda yürüyüş yapmak isterdim be,para biriktirmeye başlamak lazım şimdiden,gitmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • ınan yapacagım o kdar cok sey var kı ılk once sevdıgımı alır bu ulkeyı terkederdım

0|1
    0|0
  • tabiki de dünya turu

0|0
    0|0
  • bir tarafın yiyorsa gel karşıla derim )

0|0
    0|0
  • Şöyle doyasıya bir dünya turu yapmamı sağlasın yeter valla. Kendi kendime bitiremicem yoksa :)))

0|0
    0|0
  • BSG Derim :)

0|0
    0|0
  • Isteyenin bi yuzu vermeyeninnnnnnnnn...

0|0
    0|0
  • yurtdışı lüx konaklama ve herşey dahil :p

0|0
    0|0
  • O kadar zengin bir insan yok bence

0|0
    0|0
  • bu para isteyenlerin araba isteyenlerin eski haline dönmesini isterdim :D

0|0
    0|0
  • dünya turu. en iyi üniversitede okumak

0|0
    0|0
  • holfing kurmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 26

• Madem öyle Dünya'daki bütün aç çocukların karınlarını doyurun giysi vb. ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayın derdim :)

2|1
    0|0
  • link şu kızın yerinde olmak ısterdimmmm

0|0
    0|0
  • yaşayayım. <sdfgjklş

0|0
    0|0
  • yazdığım romanlarımı bastırmak isterm

0|1
    0|0
  • mekke ye götürsünler valla her Allahın günü dua ederim..:))

0|1
    0|0
  • Alışveriş kozmetik kıyafet çanta aksesuar takı mutfak malzemesi diye listemizde uçar gider arkadaşım

0|0
    0|0
  • BENİ YALNIZ BIRAKMALARINI İSTERDİM! HUZURLU VE YALNIZ!

0|1
    0|0
  • önce Türkiyeyi sonra da dünyayı gezerim bu arada yükseklisansımıda yaparım ohh hayali bile süper

0|0
    0|0
  • istediğim herşeyi yaşadım yapmak istediklerini yaptım yapmayada devam ediyorum maddi sıkıntım yok ama yinede böle bi imkan verseler kutuplara gitmek isterdim buzullara..

0|0
    0|0
  • sevgilimi alır ordan oraya gezer eğlenceden eğlenceye koşardım :D

0|0
    0|0
  • dunyaydunyayi gezmek isterim

0|0
    0|0
  • Herhalde bir kıyafet, ayakkabı mağazası satın almak isterdim. Birazda nakit verseler fena olmazdı hani.

0|0
    0|1
  • Dünya turu atarım

0|0
    0|0
  • ev alır içini kafama göre yaparım.

0|0
    0|0
  • Dünyayı gezmek tabi ki

0|0
    0|0
  • Kendime muhteşem bi malikane alır ve içini çok güzel bi şekilde döşerim sanırım

0|0
    0|0
  • Uzaya göndersinler bütün dünya bitti ya eksik kalmasın

0|0
    0|0
  • Hastane ve çocuk yuvası kurardım,en büyük hayalimden biri aynı zamanda:)

0|0
    0|0
  • motorla dünya turu :)

0|1
    0|0
  • alısveriş yapmak isterdm doysıya

0|0
    0|0
  • haca gitmek istiyorum..biri parasını karşılarsa acayip memnun olurum.

1|0
    0|2
  • varolan tüm esyalarımı degistirmekle baslardım

0|0
    0|0
  • Dunyayı dolasırım

0|0
    0|0
  • Dünya Turu :))

0|0
    0|0
  • cosmopolitani satin alirim :D.