Yanlış mı yorumladım?

bn üniversitede okuyorum.bir süre önce bir çocuğun birkaç kere bana baktığını grdüm.öylesine denk gelmiştir dedim.amfi çok büyük.o genelde arkada oturuyor sanırım. tanımıyorum kendisini.geçen gün öne oturmayan çocuk geldi hemen benim hizamda yakın bir yere tek başına oturdu.ertesi ders tekrar eski yerine arkadaşlarının yanına gitti.acaba bakıcakmı dedim bakmadı sanki.muhtemelen hoşlansaydı bakardı değilmi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• hoslanmıs olsa ne oalcak ben sızı anlamıyrm ya hep aynı dert hep aynı sorun kımsenn ders ıle okulla br sorunu yok sanırım ya a kişisi ya b kişisis bana baktı hoslandı mı acaba sevıo mu acaba dıyelm kı sevıo hemen sevecek mısın varsayalm kı sen sevmıosun cocuk cok sevıo o zaman ne olacak bence senn ne dusundugun onemlı ahmetı mehmetı boswer senden bırı hoslanıo dıye ona sans verırsen her onune gelene de sans verırsın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yakşklıysa hiç ümitlenme i*nelik peşindedir öyleyiz yani bi ordan bakarız bi burdan baktık hosumuza gitti gelir yavşarız ama gitmezse de dönüp bakmayız oda bakmış bi uzaktan bayakından begenmemiş diye düşünüyorum hiç takma onu dönüp bakma onu begendiğini düşünmesin.. okudugun için saol..

(en iyi cevap seçersen cok mutlu olurummmmm)

0|0
    1|0
    • o yakışıklıysa bende çirkin değilim yani :)

• kızın güzelliği farketmiyo ünv. okdar güzel kız var erkekler bi gariptir ya hiç bulaşmican en iyisi :)

• paranoya yapıosun. bence sen ondan hoslanmıssın ki hareketlerini gözlemliosun sürekli

0|1
    0|0
  • senin niyetin ne bu arada :)

0|0
    0|0
  • isteyen erkek gelir merak etmee sen.. biz alıştık peşinizden koşamaya :D

0|2
    0|0
  • çocuk belki çok ayyuka çıkarmak istememistir sana olan ilgisini,biraz daha gözlem yap

0|0
    0|0
    • bakmıcaksa yakınıma neden oturmuş olabilir.bi de sonra neden gitti ki?

• ya söyle diyim ,belki kararsızdır yada cool görünmeye calisiyordur.begendiysen sen gülümse cesaret felan ver...

• sen nem kapmışsın :)

0|0
    0|0
  • evet hoşlansaydı bakardı. ama sen görmeden sana bakmış olabilir

0|0
    0|0
  • boş fanteziler peşinde kosma bence yha hoslansa gelir soyler bence:)

0|0
    0|0
  • bakarsa hoşlanmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...