Sporla ilgilenenler?

karın hareketleri yaparken her zaman daha fazla mı yapmalıyım yoksa karnım yanınca bırakmalı mıyım? bir de ağırlık mı daha çok kalori yakar, cardio mu?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• cardio

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen karnın yanana kadar mekik falan mı çekiyorsun :D ay yazık. Nefesini kontrol etmeyi öğren zaten az hareket yapıyorsundur en azından faydası dokunsun

0|0
    0|0
    • karnım yanana kadar mekik falan çekmiyorum ne bu ön yargı ve asabiyet? 6 aydır spor yapıyorum emin olmak için bir kaç şey sormak istedim burada böyle sorular sorunca bu egoyla mı karşılaşıyor her insan?

• oke tamam

• Spor yaparken karin kasların zaten çalışıyor. Karin hareketlerini antrenmanın en sonunda yaparsan en etkili sonucu elde edersin. Kendine en üst siniri belirleyip 3 ya da 5 set yaparsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • Kardio

0|0
    0|0
  • ağırlık yaktırmaz.. yanınca devam et ne kadar ileri gidersen o kadar iyi yansınn

0|0
    0|0
  • karnını yakmalısın zorla biraz

0|0
    0|0
  • Karın hareketleri yaparken dikkat etmen lazım bağırsakları dolaştırabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha yeni başladıysan çok fazla zorlama kendini yağı yakmak için extra cardio çalışmalısın ve karbonhidrat tüketimini 50nin altına indirirsen vucut otamatik olarak kenardaki depolanan yağdan yakmaya başlar

0|1
    0|0
  • Fitness body building falan diyorsan birakma
    cardio yapip eridikten sonra kesebilirsin
    ben fitness calisiyorum kaslarim erirse aglarim

0|0
    0|0
  • Kardio. Bu arada yandığında bırak 2-3 dakika sonra tekrarla

0|0
    0|0
  • 1 yıldır plates yapıoyorum sana da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...