Raul Meireles'e verilen ceza doğru mu sizce?

Raul Meireles'e verilen 12 maçlık ceza sizce doğru mu?Bu ceza çok ağır değil mi?Diğer avrupa liglerinde böyle durumlarda 5-6 maç ceza veriliyor.

• 12 maç ceza;Doğru karar
    50% (3)69% (9)63% (12)Oy Ver
  • 12 maç ceza;Yanlış karar
    50% (3)31% (4)37% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Engin Baytar'a ve Nouma'ya da verilen cezalar ağırdı.Bu cezada çok ağır oldu bence.
TÜKÜRMEDİM GAY DEMEDİM

Bunların hiçbiri geçerli değil. Asla yüzüne tükürmedim. Birinin yüzüne tükürmek iğrenç bir hareket ve fiziksel hareketten çok daha ciddi olduğunu düşünüyorum. Tükürme olayının gerçekleştiği bir fotoğraf var mı? Yok çünkü öyle bir hareket olmadı. Olamaz da, bu imkansız. Ayrıca eşcinsel olduğu anlamına gelen hareket yaptığım şeklinde suçlanıyorum. Ben onun korktuğunu söylemek anlamında bir işaret yaptım. Ben global bir hareket olduğunu düşünüyorum.
Eşcinsel birine böyle bir şey yapmam, çünkü O'nun cesurca bu tercihi yaptığını bilirim ve böyle biri de cesurdur. Benim de eşcinsel arkadaşlarım var, eşcinsel olurken cesur olmanız gerekir" sözlerine yer verildi. (meirelesten açıklama)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tükürmemiş adam ligtv sitesine girip bakabilirsiniz ayrıca şunu diyorum, gs lobisinin,yahudi veya ermeni lobisinden farkı yoktur.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• oh çok iyi oldu kesinlikle doğru karar! hakeme yaptıkları cezasız mı kalsın?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• vicdan, insanın içinde ki tanrıdır!

fanatiz mi bir yere bırakarak cevap verin, yani biraz vicadnlı olun. hakem raporuna ''bana tükürdü, gay dedi hakaretler yağdırdı'' diyor. görüntülere bakıyoruz tükürme olayı yok, çok net görülüyor. hakaret dediği şeyi anlaması için portekizce bilmesi gerekir, ki bilmiyor, elde tek kalan şey meirelesin yapmış olduğu el hareketidir, bunun manası da türkiyede top anlamına gelir fakat adam bir türk değil ve türklerin anladığı gibi bir harekette bulunmadığını söylüyor. yani hakem raporu tamamen yalandan ibaret. bu ceza kesinlikle hakedilmemiştir !

nouma ve enginin yaptıklarıyla, meirelesin yaptığını kıyaslayanlarda akıl aramak aptallık olur ! çünkü nouma çok açık ve net bir şekilde elini şortuna sokup penisi ile hakaret boyutunda hareketler yapmıştı. enginin yaptıklarına zaten söylenecek birşey yok, hakemin anasını skmediği kalmıştı !

taurasi da doping çıkmadı, fenerde şike bulamadılar, emenikenin para sayarken çekilen fotolarını ne hikmetse bulan olmadı, caner küfür etmedi, meireles tükürmedi ! eeeee noluyo peki, sorun ne sizce ?

0|1
    0|1
  • ağır karar

0|1
    0|1
  • Çok doğru bir karar.O hareketleri dışarda sıradan bir insana yapsa cinayet sebebi olurdu.Ben o hakemin yerinde olsam mahkemeye gidip birde hakaret davası açardım meireles'e

2|3
    0|1
  • vicdan, insanın içinde ki tanrıdır!

fanatiz mi bir yere bırakarak cevap verin, yani biraz vicadnlı olun. hakem raporuna ''bana tükürdü, gay dedi hakaretler yağdırdı'' diyor. görüntülere bakıyoruz tükürme olayı yok, çok net görülüyor. hakaret dediği şeyi anlaması için portekizce bilmesi gerekir, ki bilmiyor, elde tek kalan şey meirelesin yapmış olduğu el hareketidir, bunun manası da türkiyede top anlamına gelir fakat adam bir türk değil ve türklerin anladığı gibi bir harekette bulunmadığını söylüyor. yani hakem raporu tamamen yalandan ibaret. bu ceza kesinlikle hakedilmemiştir !

nouma ve enginin yaptıklarıyla, meirelesin yaptığını kıyaslayanlarda akıl aramak aptallık olur ! çünkü nouma çok açık ve net bir şekilde elini şortuna sokup penisi ile hakaret boyutunda hareketler yapmıştı. enginin yaptıklarına zaten söylenecek birşey yok, hakemin anasını skmediği kalmıştı !

taurasi da doping çıkmadı, fenerde şike bulamadılar, emenikenin para sayarken çekilen fotolarını ne hikmetse bulan olmadı, caner küfür etmedi, meireles tükürmedi ! eeeee noluyo peki, sorun ne sizce ? bu yoruma katılıyorum

0|0
    0|1
  • doğru... nouma hareket yaptı diye fener adamın futbol hayatını bıtırdı.

2|2
    0|1
    • Bence Nouma ya verilen cezada yanlıştı.Bu cezada yanlış.

• o ceza bir şekilde onanmış oldu buda onanınca problem kalmaz..

• örnek olsun birdaha yapmaz işte

0|1
    0|1
  • tükürdüm gay işareti yaptım d,yemez zaten arkadaşım.

1|2
    0|1
    • Fatih Terim de orayı geçmeyin burayı çekin dedi.Ona niye ceza vermediler.Belki fatih hoca başka bişey kastettiyse..

• evet.sorunun altindaki aciklamalara bakmani tavsiye ederimm.

• bu olaydan sonrası için demiyorum o zamanda nouma size gol attıktan sonra yaptığı hareketide baytar içinde fazla ceza verdiler dedinmi.bu olay olunca dersin ayrı mevzu.

• Azizenin dediği gibi futboldan men etsinler.

1|1
    0|1
  • hakketi premierde oynadı diye tavviz mi vercez ! 20 maç bile olurdu

0|1
    0|1
  • cezasını elbette cekecek hakeme karşı öyle davranacak sonra affedilecekmi :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...