Arkadaslar bacaklarim ve kollarim icin?

Arkadaslar bacaklarimin ve kollarimin zayiflamasi gerek ama kas yapmak istemiyorum onceligim zayiflatmak. pilates topum dumbellim falan yok bana oma gore egzersiz onerir misiniz?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• kollarının daha sıkı görünmesini istiyorsan dumbell almalısın, 10 kilo al demiyorum ama 2-3 kg alsan yeterli gelicektir. youtube dan legs workout yazıp çıkan egzersizlere bakabilirsin, dumbell aldıktan sonrada arms workout yazıp bakarsın. dumbell çok işe yarıyor youtubeda bir çok kişi dumbell hareketleriyle kol videoları çekiyor zaten. kendini fazla kasma ama hemende bırakma yandığını hissettiğinde bişey olucak zannetme bu iyiye işarettir ^^

0|0
    0|0
    • Canim tesekkur ederimde ben kas olussun istemiyorum zayiflamalarini istiyorum o bolgelerin

• 2-3 kg dumbella kas oluşmaz kas oluşması için çok uğraşman lazım. sadece kollarını sıkılaştırıp hani kolunu sallayınca oynuyor ya yağlar o görüntünün gitmesine yardımcı olur 2-3 kg dumbell.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• hemenöyle kas yapmassın korkma :) biraz kas iyidir ileride tricepslerin sarkmaz :) her kadının korkulu rüyası

0|0
    0|0
  • komando dansı yap şınav çek

0|0
    0|0
  • dumble calıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...