Kapat

Ilk aşkınıza nasıl aldınız?

ilk aşklar herzaman gerçek aşk derler pekı siz ilk aşkınıza nasıl açıldınız? ve ılk aşkınız gerçek aşkınızmıydı?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• o nasıl bir acemilikti, o nasıl bir heyecandı... tam anlamıyla sıçmıştım açılayım derken. :)

1|0
    0|0
    • durumun o kadr mı kotuydu :)

• kötü yeterli bir terim olamaz :D içinde fırtınalar kopuyor ama sen bu fırtınayı bi samyeli olarak bile ifade edemiyorsun :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• o gün yaşadığım heyecanı asal yaşayamayacağımı çok iyi biliyorum..

aşklar hep gerçektir..

gerçek değilse zaten aşk değildir...

1|0
    0|0
  • faceden tanıstık bizim okuldandı fotolarımı görünce düştü zaten :D ilk başta dalgaydı ama bi kaç buluşmadan s onra aşk başladı lise 3 tüm şimdi son sınıfım 6 ay cıktık bitti yani :)

1|0
    0|0
  • gittim konuştum kabul etti direk zaten oda benden hoşlanıyomuş teklif etmemi bekliyomuş, çok öncedendi ama çok güzeldi :)

1|0
    0|0
  • ilk aşkım :D ilk aşkım son aşkım sankilim :D çok kolay oldu seni seviyorum dedim patladı gitti o da seviyormuş :D

1|0
    0|0
  • yıllar önce isim vermiyim ortaokulda bir kız vardı bana deli divane gibi aşıktı ben onun değerini bilemedim ya bana mustahak kız bana taparcasına aşıktı

1|0
    0|1
  • ilk aşkıma sormak lazım.

1|0
    0|0
  • aşk ne gerçek aşk ne biz nereden bilelim ki :D

1|0
    0|0
  • ılk mıydı acabaa? ondan once cok kısıyle oldum asık oldugumu dusundum ama bu bambaskaydı herseyı herkesı unutturdu ve gıderken de herseyı darmadagın ettı gıttı sanırım ılk askım son asık oldugum kısıydı

0|0
    0|0
  • benımle çıkarmısın bu ne ya in çık in çı çık sevgilili olalım beybi:)

0|0
    0|0
  • açılmadım

.

0|0
    0|0
  • daha 18 19 yaşında felandım ve ilk aşkıma açılamamıştım. o pişmalık yıllar geçti hala içimdedir. o günen sonrada bırak aşk ı birinden biraz hoşlansam hemen söylerim.. acı bir tecrübe işte...

1|0
    0|0
    • açılamayan aşklar herzaman insanın kalbınde yer eder zaten ordan hiç yok olmazlar...

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk aşkım hala devam eden birlikteliğim ama anladım ki ilk aşkım değilmiş ilk birlikteliğimmiş ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...