Vücut çalışıyorum hatlar belirginleşti ama beslenme programı yapmadığım için çok şişmiyor. İlaç kullanmadan en ekonomik ne yapabilirim?

Balık tavuk kırmızı et hangisini nasıl ve ne kadar yemeliyim? Antep fıstığı, fıstık ezmesi, Süt yoğurt gibi yiyeceklerde de var. Düzenli beslenmiyorum bunlarla. Teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Prof olarak calisacaksan maddi durum sorun degilse gunde 8 yumurta ye ve 4 tanesinin sarisini yeme
    500 gram tavuk
    500 gram et ya da eti dusurebilirsin maddi duruma gore tavuk daha ucuz ama kirmizi etteki protein baska biseyde yok sut unutma sabah ve yatmadan once tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Etin gramı dediğin gibi değişebilir. Yumurtayı nasıl yiyeceğim? Çiğ mi pişirip mi?

• Yumurtaya dikkat et derim baskada bisey demem :) hatta yarisindan fazla bile azalt sarisini cok onemli cunku

• Tamamdır :D

Kızlar Ne Diyor 1

• tavuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba Kardeşim,

Çok şişmene yardımcı olmasada Goji Berry meyvesini kullanmanı tavsiye ederim. Bir araştır istersen..

Selamlar..

0|0
    0|0
    • Ilk kez gördüm ama şu an bunu karşılayacak maddi durumum yok

• yumurtanın a. m. k o kadar yumurta yersen tavuk olursun. git peynir satan bir yerden lor peyniri al ucuz zaten ve protein değeride gayet iyi. bunu blendera koy üstüne de su koy. içebileceğin kıvama kadar karıştır. sonra iç

0|0
    0|0
  • günde 20 yumurta diyorlar dostum beyazı

0|0
    0|0
    • 20 mi ben ayda o kadar yemiyorum. Nasıl yiyeceğim birden 20 zor. Kaçla başlıyıbaşlıyım

Yükleniyor...