Aşkların günümüzde maddiyata dayalı olduğunu düşünüyor musunuz?

mesela çok zengin biriyle sırf parası var diye evlenirmiydiniz?

evlenirken aradığınız kriterleriniz nedir ?yada birisiyle sevgili olacaksanız?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence aşk evliliği kadar mantık evliliğide önemli yani bence bir kız bir erkeği seviyor diyelim ama çocuğunda 1000 tl gibi düşük bir geliri varsa evlenmemelidir bence. Evlilik için AŞK gereklidir Fakat AŞK TEK BAŞINA YETERSİZDİR

0|1
    0|1
    • +1 yüzde yüz doğru aşk tek başına karın doyurmuyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok zengin diye evlenmezdim.Duygu yoksa o evliliğin anlamı yok.

0|2
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ama sırf para için evlenmem.

İmanlı olması çok önemli,ahlakı,edebi olması ve bunu koruması,güvenilir,ağzından çıkanı bilen,zeki ve bu zekasını önemli şeylere kullanan,elindekilerin kıymetini bilen,hayata pozitif bakabilen veya bakmaya çalışan ve sevgisini hissettiren,başka kadınlarla gerekmedikçe muhatap olmayan...bu tür biri olsun isterim.Yakışıklılık göreceli bir kavram ve kimse çirkin değil gerçi ama çok yakışıklı olmasına gerek yok,karakterini çekici gelmeli bana.

Bir de ben kendimi ona saklıyorum,o da kendini bana saklasın.

Sevgili olmayı da istemem,direk evlenelim.Düz hesap bu vesselam:)

0|2
    0|0
  • Parası var diye evlenmem ama çok çok yakışıklı kendine bakamayan biriylede evlenmem. Çok eleştiri alabilirim ama bu böyle.daha kendine zor bakarken bir ailesi nasıl olucak. 2 mizde mutsuz oluruz. Ve evlilik uzun sürmez zaten. Mantıklı düşünün biraz .

0|1
    0|0
  • biirisyle sewgli olcksm bu maddiyata bağlı olmamalı bigün herşy biter parada.malı mülkü olsa ne gözlerime baktğnda içimi ısıtamadktn snra.

0|1
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorum. hadi düşündüm de evleniyorum diyelim..sırf, çok zengin diye olamaz asla. aşkların günümüzde duruma ve kişiye göre, maddiyata dayalı olduğunu görebiliyoruz... en son 2 dakika önce düşündüm mesela.

0|1
    0|0
  • hiç bir zenginlik,gösteriş,kariyer,maddesel hiç bir etki benim duygularımı asla satın alamaz.ne rol yapabilirim,ne ilgi gösterebilirim nede dokunabilirim.aşk evliliği olmalı,çekim olmalı,ruhuma hitap etmeli,ruh eşim olmalı.paylaşımlarımdan mutlu olmalıyım..üç kuruşta kazansam bu yeter özgürlüğümü kimsenin kontrolu altına vermem.para uğruna asla kendimi harcamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mal mülk ve güzelliğin ömrü bir kibrit çöpü kadardır.

önemli olan insan olabilmektir. burada yaşam felsefesi önemlidir.

belki sultanlar gibi yaşarsın varlığın varsa.. ama unutmamak gerekir ki dünyanın en zengin insanı ile aramda tek bir fark var. onun kefeni çok olsa gül yağı kokar ,benim kefenim naftalin.

1|1
    0|0
  • yannız bu para işi öyle pis bişi ki

parası olmayan, karılar paralılara gidio olm işte dio

parası olan, karılar parama gelio olm ondan yalnızım dio

galiba orta direk şaban götürüo tüm hatunları

0|1
    0|0
  • türk kızlarının dini imanı paradır

0|0
    0|0
Yükleniyor...