Göz göze gelmekten kastedilen nedir?

İnsanın sevdiğiyle göz göze gelmesi olsun, birebir konuşma halinde olduğun insanlarla göz göze gelmek olsun bu bahsedilen eylemi gerçekleştirirken karşısındakinin iki gözüne birden aynı anda iki gözünüzle mi bakmaya çalışırsınız yoksa iki gözünüzle birden karşınızdakinin tek gözüne mi kitlenirsiniz ya da bir sağ gözüne bir sol gözüne mi? Aynı anda iki göze birden bakamayan bir ben miyim yoksa göz göze gelmekten kastedilen o anda karşındakinin sadece bir tek gözüne bakmak mıdır?

Güncellemeler:
Tam dibinizde konuştuğunuz kişi ve yüz yüze bakarak uzun bir konu konuşuyorsunuz o zaman mecbur gözler birbirine değecek. işte o zamanı soruyorum: sadece bir gözüne mi odaklanırsınız? Dikkat edin, hatta yanınızda biri varsa gözlerine bakarak konuşmaya çalışın. iki gözüne aynı anda bakmak mümkün değil ya da ben beceremiyorum :S

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• :)))))))))))))))))))))))) koptum yaaaa... bazen bende düşünüyorum bunu bi sağ gözüne bakıyorum bi sol :D sanırım iki gözüne bakmamız imkansız fiziken :D

0|0
    0|0
    • soruyu sormadan önce kedimle göz göze geldik de oradan aklıma geldi :)) üzerinde düşünüp buraya yazdım :)

• hadi öyle olsun :)

• Ama öyle :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevdiğin veya herhangi bir insanla konuşurken kendini dinletebilmen için kesinlikle göz kontağı kurmalısın yoksa zor anlatırsın kenedeni ki o kişi seni dinliyor gibi ypar sadece göz kontağı kurulmazsa

0|0
    0|0
    • işte ben de bu göze bakma olayını beceremediğim için bir o gözüne bir bu gözüne bakıp duruyorum. o esnada tek göze konsantre olduğumu görünce tuhafıma geliyor ve göz değiştiriyorum bu sefer konuya odaklanamıyorum :) zaten bu bakışma olaylarında kendimi bildim bileli beceriksizim

• hımm peki :) mutluluğunuz daim olsun inşallah

• sağol aminn :)

• oha 2 göze nasıl aynı anda odaklancaz.herkes1 göze odaklanır. :D

0|0
    0|0
    • güncelleme : iki göze aynı anda odaklanamazsın diyorum ben zaten

• tamam sen yazmadan önce güncellemeye çalışıyordum zaten soruyu, yorumunu görmedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• o anlık bir bakıştır

0|0
    0|0
  • Göz göze sohbet etmek, "Evet, dediklerini dinliyorum." anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • Göz kontağı kuramadığım için karşımdakinin anlına odaklanıyorum o gözlerine bakıyorum sanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...