Kızların bu kadar havalı olmasının sebebi biz erkekler miyiz?

Arkadaşlar kızlara bir merhaba bile demeye çekinir olduk.Onları bu kadar havalı yapan kural tanımaz bazı hemcinslerimizin gördüğü her kıza dünyanın en güzel kızı muamelesi yapması mı acaba? Kızlar siz de yanıtlayın

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• yok yaw. o havalı dediğin kızlar emin ol içlerindeki yaraları kapamak için dışlarına duvar çekenler. azcık deş bakalım neler çıkacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kızaların havalı olma sebebi erkekler,erkeklerin bu kadar vazgeçilmez olma sebebi kızlar.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri kaldırıyooo kızlarda suç mu var a a :D şimdi baksan 97li kızlar bile sanki neyse sakinim :D

1|1
    0|0
    • aynen aynen :D katılıyorum sana. ++

• :))) erkekleri bu yaşta bu kadar iyi tanımak teoride olmaz,pratikte anlattığın dengesizlikleri yaşamk gerek bundan dolayı sanırım...

• Yaşama değil çevremde gördükleriminden ders çıkarmayı bilen biriyim.

• Biraz erkekler bazen ailesi vs. Vs.

0|0
    0|0
  • Valla ben böyle yaratılmışım , özellikle yaptığım birşey değil ...

0|0
    0|0
  • Yok kasinti biri dilim havalida dilim

0|0
    0|0
    • Siz o %99 luk dilim içinde değilsiniz demekki :)

• Hayır yani adamın aklından öyle bişey geçmiyo,yani onu çizgifilmlerdeki gibi pişmiş tavuk gibi görmüyor yani karnı aç değil.Ama kızımız tripte

• Anladm ona bisey diemem vardir olelelri

• kızlar havalı değil erkekler fazla cüretkaar önlerine gelen asılıyorlar.bu durumda kızlar kendilerini savunmak zorunda kalıyorlar.

0|0
    0|0
    • Erkekler öyle evet ama aklından fikrinden öyle şeyler geçmeyen, işkolik birinin karşılaştıgı ve tanıdığı birine merhaba demesi olay olmamalı yani kızlar otomatiğe bağlamasın.Herkes aynı değil

• Havalı olmak kızların doğasında var.Onları cazibeli çekici kılanda bu :D

0|0
    0|0
  • ben hiç havalı dgllim :)

0|0
    0|0
  • Hı-hı.

0|0
    0|1
  • he.

0|0
    0|1
  • Güzelim ama ulaşılmazım her bayanda vardır. Ama dozunu ayarlamak lazım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• doğuştan gelen ukalalık...genelde babaları yüzünden bu hale gelirler pohpohlanırlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar ve zaman sonra hayatlarına biri girer içine eder çıkar böylece bişey olmadıklarını anlarlar...hepsi bu...havalı olmayanlar zaten adam akıllı erkeklerle hayatlarını birleştirip mutlu bir yuva kurabiliyorlar...

0|0
    0|0
  • Ne demek yüz vermeyin havalanmasınlar lan , bırakın havalansınlar onlar havalanmayacakta ben mi havalanacam :) Beyler sakin olun bu muhabbetin sonu heterosexuelliği bozar : ) sonra herkes hemcinsine :)

0|1
    0|0
    • arkadaşı arkasında vurmuşlar anlaşılan birden tepki gösterdi ahhahhahaha

• haklısın kanka sallandırıcan bundan iki tanesini bak oluyomu bidaha ah ulan biri şöle denk gelmezki önüme ona yeteneklerimi sergiliim neyswe :D

• Ne sanıyodun ki sen ? Tabii ki bizleriz. Sap sap tavırlar onlara mahkummuşuz gibi tavırların sonunda onlarda bu hale geliyo doğal olarak.

0|0
    0|0
  • onlara o havayı veren erkek.kimse ilgilenmesin bak nasıl yola geliyorlar

0|0
    0|0
  • erkeklerin onlara hep saldıran taraf olması ..

0|0
    0|0
  • Havası kaç yazarLaa hepsininnnnn :d

0|0
    0|0
  • sebebini bilmiyorum ama bana hiç yaramıyor bu durum .

0|0
    0|0
  • erkek olmasa kızda olmazdı biraz havalı olmaları gülün dikeni gibi dayanmalı ama fazla havalı kibirlidir o kıza da bok muamelesi yapki hatasını anlasın .

insan kazanmak önce ona insan olduğunu hatırlatmaktan geçer .

söz yazarı : şair & bestekar rsm öztürk

0|0
    0|0
  • yüz vermeyim şunlara bu kadar, hemen havlanıyolar işte...

0|0
    0|0
Yükleniyor...