Fenerbahçe ne yapıyo?

arkadaşlar gsliyim ama bu fenerbahçe ne transferler yaptı öyle ya rvp nani gibi adamları koy r. madridde çatır çatır oynar bu gs yönetimi ne yapıyor allah askına kasa boşaltmaktan başka çok fena yerler bizi bu sene açık ara şampiyon olur fener

Güncellemeler:
ibrahimoviç kesinlikle gelmeli gs ye dengeyi sağlayabilmek için yoksa ligte erken koparız kimse gitmez maçlara

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Robbende gelsinde gör acun ılıcalı robeni getirecek hem robende süperlik te oynamak istiyor hemde Fenerbahçeli :)

0|1
    0|1
  • Birader nani yine okdar abartılıcak bir oyuncu değilde ama rvp benim çok sevdiğim bir oyuncu bence dünyanın sayılı forvetlerinden biri oyüzden ne kadar fazla para verilsede kesin ama kesin iş yapacak oyuncudur

0|1
    0|0
  • ben kendim fenerliyim çok fanatik değilim süperlig için, yabancı maçları ara sıra izlerim bu sene güzel olacağa benziyor fener maçlarını kaçırmam büyük ihtimal tatlı gelicek, beşiktaşa quaresma falan geldimi bilmiyorum onunda gelmesini isterim böyle insanlar geldikçe daha çok yıldız görmek Türkiye'de huzur veriyor.

0|0
    0|0
  • önce bir ön elemeyi geçsin bir görelim

0|0
    0|0
  • Bu işler öyle değil gülüm takım oyunu önemli asıl.

0|0
    0|0
    • takım oyunu yıldız futbolcularla daha iyi olmazmı

• nani ilk firikiğini gole çevirdi

• Bunlar olağan şeyler.

• favori takım olabilir belki bu sene ama iş futbolcularla bitmiyor biliyorsun..

0|0
    0|0
  • bu sene gs ye 3-4 tane sallarız gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Para çok

0|0
    0|0
  • Zaten Madrid de ilk 11 oynayacaklari için Manchasterden aşağlanip kivuldular dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...