Zor durumdasın bul bakalım... cevaplarınızı bekliyorum...

sen bir otobüs şoförüsün bir durağa geldin ve durakta çok yaşlı bir teyze, çok yakın bir arkadaşın ve sevgilin duruyor. otobüse de sadece bir kişi alma hakkın var kimi alırdınız...

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• otobüsten inerim yakın arkadaşıma direksiyonu bırakır yaşlı teyzeyi otobüse alırım. otobüsten iner sevgilimle o anın tadını çıkarırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bas gaza yavrum basa gaz der hepsini orada bırakır sanki hiç birisini görmemiş numarası yapar yoluma devam ederdim.Sonrada yallah sofer yallah şarkısını dinler otobüsü yerine park eder evime gider dinlerdim :).Arkadan gelen otobüste yer vardır ona binsiler ve beni böyle durumlara sokmasınlar.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • onlara durumu anlatıp teyzeyi alırım

0|0
    0|0
  • Offf yine acitasyonvari sorular.Ne edicez binmem o arabaya.Onlar binsin.

0|0
    0|0
  • sorman ayıp tabiki yaşlı teyze...sevgili doğru biriyse zaten bunu anlayacaktır.arkadaşın bunu anlar diye düşünüyorum.eğer sevgilin beni al derse bence sen hemen onu bırakmalısın

0|0
    0|0
  • vereceğim cevabı söylemişler üniversitede aynı soruyu hocam sormuştu o yüzden aklımda kalmıştı birazcık daha farklıydı sadece

0|0
    0|0
  • her hafta bu sorudan mutlaka var

0|0
    0|0
  • Yaşlı teyzeyi alırım. Diğer ikisi genç sonuçta, anlarlar herhalde.

0|0
    0|0
  • Bunun araba versiyonu daha güzeldi...Otobüs cazip değil =/

0|0
    1|0
  • sevgilimi alırım teyzeyide arkadaşa emanet ederdim :))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Teyzeyi otobüse alırım, şöför koltuğundan inip oraya arkadaşımı oturturum, tutarım sevgilimin elinden yürüye yürüye giderim.

0|0
    0|0
  • Otobüs şoförüysek, "arkaya doğru ilerleyelim bi zahmet" dediğimizde 100 tane yolcu alabileceğimizi düşünürüz psikolojik olarak :))

0|0
    0|0
    • ama bir kişi alma hakkın olduğunu düşünmen gerekli? aslında zor değil ama o duraktaki 3 kişiyi de memnun etmen gerekecek...

• Ben otobüs şoförüyüm, mesleğimde duygusallığa yer yok usta... Kim önce binerse o kapar koltuğu :))

• sevgiliy öne alırım.Yaşlı teyszeyi onun arkasına alırım.Yaşlı teyze onu fortlasın.Arkadaşı da yaşlı teyzenin arkasına alırım.Yaşlı teyze yılların acısını çıkarsın.Üçünü de koli bandıyla bağlar tek kişi haline getirir üçünü de otobüse atarım :)

0|0
    0|0
  • ayakta dursunlar :Dderimki.istediğiniz yere geçebilirsiniz.orada ne pok yerlerse yesinler arkada.ben yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • yaşlı teyzeyi

0|0
    0|0
  • alırız ya koca otobüs sonuçta yere gaste kağıdı falan sereriz hallederiz

0|0
    0|0
  • otobüsten üç kişiyi şutlar üçünü de alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...