Kilo vermek için en etkili şey?

Bir içecek olabilir hareket olabilir tavsiye olabilir her hangi bir şey sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Kalıcı ve sağlıklı zayıflamanın tek yolu egzersiz ve beslenme programı birleşimidir. Bu şekilde kas yağ oranınızı olumlu anlamda değiştirerek kilo vermek ve bunu korumak mümkün olur. Kaldı ki, iyi tasarlanmış bir program ile diyet bir yana, daha çok yiyerek zayıflamak bile mümkün.
    Antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz profilimdeki blog ve facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer çok spor seven biri değilsen ve çok bir fazlalığın yoksa günde 45 dk yürüyüp 15 dk ip atlayabilirsin. . Kiloyu kalıcı vermek istiyorsan beslenme alışkanlığını kökten değiştirmen gerekiyor diyet geçici çözüm olacaktır. Nasıl beslendiğini iyi analiz et ve sadece zevk için yediğin vücuduna yararlı olmadığını bildiğin şeyleri yemek listenden tamamen çıkar. Sebze meyve ağırlıklı beslen kesinlikle beyaz ekmek tüketme tam buğday ekmeği tüket abartmadan. Yeşil çay iç doğrudan değil ama dolaylı olarak kilo vermene yardımcı olur tartıda çok eksilmezsin ama aynada inceldiğini görürsün vücuttaki ödemi atıyor çünkü. Bol bol ev yoğurdu ye hazır yoğurtlar fayda değil zarar getiriyor süt alın eve mayalayın içine tarçın zencefil nane pul biber at istersen meyve doğra ama tüket karın bölgesindeki yağların yakılmasında çok etkili çünkü. Limon tüket sabah bir bardak ılık suya yarım limon sık aç karna iç. Buna devam edersen faydasını görürsün ayrıca bu selülit problemin varsa onlara da iyi geliyor :) tatlı krizin geldiğinde de hurma ye direk kesiyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tabaklarını küçült su iç bol bol vede yürü ya biraz mutlu ol işte ne diyim bir kaç kilodan bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Yemeklerden yarım saat kadar önce bir tutam dere otu ye

0|0
    0|0
  • Mast. Ciddiyim

0|0
    0|0
  • Az yemek

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Su icmek

0|0
    0|0
  • Az yemek yemek. Kilo vermek istemediğim, yeterince zayıf olduğum halde ramazanda kilo verdim.

0|0
    0|0
  • Yeşil çay ve aç yatmak 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...