Içimi güzel değişik bi içki önerileriniz var mı?

içimi ve tadı güzel olan önerebilceğiniz bi içki arıyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha hocam Benim tek gecçtiği tadına doyamıyacağın kafanıda bunaltmaycak 1 içki biliyorum..

Şirince Karadut Şarabı vincent marka olmalı.. kesinlikle ne olursa olsun asla vişne deneme tadı sirke gibi..

Karadut şöyle bir şarap ymekte içeblir içerken muhabbet edebilir hatta bir şişeyi koltuk altına bile alabılırsın:))

Mantarını aç masaya koy ağıznı acık bırak 5 dk sonra odaya gır oda karadut kokuyor yok boyle guzel birşey..

2inci önerim melibu yada safaridir.. içimi kolaydır muhabbeti guzeldir ama soylemesı cok ıcemezsın bozar.. malibuyu süt ile tavsiye derim safariyide cola ile..

Eğer diyorsanki 3 shot atayım kendımden geceyım.. Absent Xenta derim sulandırmadan şeker eriterek iç :D 4 shot tan sonra olay bıtıyor :D Harbıden O yeşil periyi ben gördüm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle kafa göz dağıtan bir şey varsa, bildir, istiyorum.

0|0
    0|0
    • absinthe içiyosun sonra iptalsin

• adamlara ne verirsen ver votkasını yapıyor : )

• Absent Xenta diyorum.. birde Absent in BlackPearl denen bir çeşidi var işte o adam öldürtür :) Barlarda bile yurt dısında devemlı musterı olmayana vermezler.. verdıkelrıde 1 shot :D

• sargoz:) gazozla sarabi karistir meyve suyu niyetine:))

0|0
    0|0
  • kahlua da var ek olarak.

0|0
    0|0
  • Long island ice tea ikincide sekiz çiziyorum.

Malibu

Baileys

Sheridans bu güzel.

0|0
    0|0
  • cuarenta y tressss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Amarula

0|0
    0|0
  • Gozunu sevdigimin rakisi nerdesin bee gelde millet ortam gorsun yok malibu yok likor onebe babalar gibi raki ic baboss

0|0
    0|0
  • absolut elmalı tek geçerim olmadı jb viski sek ve çikolata ile.

0|0
    0|0
  • kahve likörü :) güzel hem tatlı hem sert :D

0|0
    0|0
    • 2-3 bardaktan sonrası bayıyor mu ?

• tequila var şimdilik aklımda daha orjinal bişey bulabilirsem onu içicem : ))

• uzo iç :D daha orjinal gelebilir :D

• bailey s

malibu

sheridan s

archers

bunlar güzeldir

0|0
    0|0
  • şarap.çok uzun yada kısa

0|0
    0|0
Yükleniyor...