Sevdiğiniz kadını/erkeği anneniz beğenip istemediğinde ne yaparsınız?

ne yaparsınız iknaya mi gidersiniz yoksa vazgeçip ayrılığa mı ?

Güncellemeler:
diyelim ki evlenmek istiyorsunuz. Durum bu

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• ailem istemezse bırakırım aynı durum karşı taraf içinde geçerli olmasını isterim ailesi kabul etmesse onunda bırakmasını isterim.

çünkü sevdigin kişiyle 1 kere evlenceksin ve ailenin sana karsı bır tavrı varsa hayatın boyunca mutlu oldugunu sansanda mutlu olmazsın bence. bir kişi ile evlendigini sanırsın ama bence onun ailesiyle evlenmiş olurusn. gel gelelimki boşandınız ve ailenizin size diycegi laf "BİZ SANA DEMEDİKMİ" tarzında bi kelime olur şimdi çok basit bir kelime olarak gözüksede ozaman insana ağır gelir bence.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• neden terk ediyim veya kimi neden ikna ediyorum ? Bu benim hayatım yaşayacak olan benim acısıyla tatlısıyla annemde olsa babamda olsa buna karışmaya kimsenin hakkı yok. En azından benim hayatım böyle...

3|0
    0|0
  • hayatımı paylaşacagım insan annemin begenip begenmeme ihtimaline kaldıysa yandık ama öyle bişi olamaz nediyosam o

3|0
    0|0
  • çok etkilemezzzzz sonucu

1|0
    0|0
  • ikna etmeye çalışırım zor bi durum tabi Allah kimseyi böyle zor bi durumda bırakmasın. annemi anlamaya ve neden istemediğini anlamaya ve bu duruma eğilmeye çalışırım ama en nihayetinde benim hayatım değil mi

2|0
    0|0
  • Hakkini helal et anne/baba:((

3|0
    0|0
  • hayat benim derim kimseyi sallamam mutluluğuda mutsuzluğuda ben yaşayacam sonuçta kendim yaşayıp görmem lazım..bu benim fikrim :)

3|0
    0|0
  • annem zaten gözümün içine bakıyo bul artık birini diye, bulsam hayır demez bana. zaten öyle herhangi birini karşısına getirmeyeceğimi de bilir :)

1|0
    0|0
  • Zaten evlenmeyeceğim için böyle bir ikilemde kalmicam ama olurda evlenirsem ailem kimle evlendiğime saygı duymak zorunda. Sonuçta kız, annem yada babamla değil benle evlenecek.

3|0
    0|0
  • daha önce yaşadım. kız arkadaşımın ailesi beni, benim ailem kız arkadaşımı istemedi:) ben ailemi ikna ettim(edemesem de hiç önemli değildi, sevgilimden vazgeçmezdim) ama kız arkadaşım yan çizdi:)

1|0
    0|0
  • Sevdirmeye çalışırım ..Bırakıp gitmem ne olursa olsun.

3|0
    0|0
  • Annem yorum yapar ama asla ille benim dedigim demez, herzaman şunu der biriyle evlenirsen sen onunla yaşayacaksın ben degil bu yüzden iyiyse sana kötüyse sana, buna göre karar ver ben saygı duyarım der

2|0
    0|0
  • anneniz beğeniyoda niye istemiyo problemli soru ve anne...başka türlü cevap :böyle durumlarda kabul etselerde ikna olmazlar içlerinde kalır sonra gelin-kaynana dırdırı...

1|0
    0|0
  • aile önemli de onlarla beraber yatmıcaksın sonuçta sende bir aile kurcaksın. iknaya giderim

2|0
    0|0
  • ikna ederim aşkımdan asla vazgeçmem

3|0
    0|0
  • niye beğenmemiş? bu soruyu sorunca iknaya yönelmiş olunuyor sanırım

1|0
    0|0
  • şöyle bişey var takılmak için ilişki kuruyosan sosyal faaliyeti görüşleri inançları bazılarının pek umrunda olmaz ama evlenmek için ciddi düşünüyosan ona göre seçim yaparsın aklı başındaysan zaten ailene karşıt birini seçmezsin.

1|0
    0|0
  • ikna ederim ve olmaslar kendileri bilir yaşaşacak benim

3|0
    0|0
  • ikna ederim. o da sebepsiz yere beğenmezlik etmez zaten

2|0
    0|0
  • Ben çözümü buldum Anne dedim git sen bul zaten senin beğendiğini ben kesin beğenirim bide sana beğendirmekle uğraşamam dedim anlaştık en güzeli =))

1|0
    0|0
  • Valla ikna etmeye çalışırım ama aileler istemeyince bir şeyler eksik kalıyor hep, zor bir durum.

2|0
    0|0
  • neden beğenmediğini sorarım. karşılıklı oturup konuşuruz. sonuçta düşünür, tartar ona göre karar veririm. ailemin söyledikleri benim için önemlidir.

1|0
    0|0
  • Benım abım oyle bır duruma dustu... 2 yıl piskolojısı buldu 3 yılda başka bırını buldu evlendı şu anda çok mutlu

1|0
    0|0
  • önce anne mı ikna etmeye çalışırım baktım illa da yok diyosa ailemı ezemem onlar her zaman çünkü bizim iyiliğimiz için uğraşırlar vardır bi bildikleri istemediğine göre derim

1|0
    2|0
  • farketmezzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • Annemin nasil birini begenecegini bunca yillik oglu olarak gayet iyi bilirim ve asik olacagim kizi da ona gore secerim, boylece herkes mutlu olur ;)

1|0
    2|0
  • kızlar için durum farklıdır.ama erkek sevdiğini alır.adam olan bırakmaz.

2|0
    0|0
  • Anneme bundan güzelini bulacaksan bana ok derim <3

2|0
    1|0
  • ikisini aynı odaya 1 hafta kilitlerim <3

1|0
    0|0
  • ikisinede boks eldiveni veririm. ring den kim galip ayrılırsa onun dediği olur :D

1|0
    0|0
  • ailemi dinlerim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• beğendiririm onun iyi yönlerini anlatırım.tip olarak beğenmesede olur zaten.zamanla sever zaten.kabul ederler. vazgeçmem asla

2|0
    0|0
  • Ailemin istememe sebebine göre değişir.

1|0
    0|0
  • beğenip istememesi de ayrı bi olay zaten.

1|0
    0|0
  • herkes herkesi beğenecek diye bir durum yok , evlenmemem için bir neden değil.

2|0
    0|0
  • Annem pek takılmıyor böyle şeylere.Babamın umrunda bile olmaz.Her şekilde istediğimle birlikte olabiliyorum.

1|0
    0|0
  • Benim sevdiğim insana saygı duyarlar böyle bir şey olacağını sanmıyorum ama olursa da kiminle evleneceğime çok sevdiğim ailem bile karışamaz.

1|0
    0|1
  • İstedıgı kadar begenmesın hıcbısey degısmez

2|0
    0|1
  • ben onu bunu anlamam kimse aileden daha değerli değil bitti

1|1
    1|0
  • Yo saygı duyarlar...

1|0
    0|0
  • Ikna olcaklar..

1|0
    0|0
  • Ne yönden beğenmiyor önemli olan bu? Aileme saygısızlık yapmıyorsa ve benimle iyi geçiniyorsa evlenirdim.

1|0
    0|0
  • ayrılmam annem yda babam evlenmeyeck sonuçta ben evlenecğim

1|0
    0|1
  • kaçar giderimmm :))

2|0
    0|0
  • Saygı duyarlar. Neden istemediklerine gelince mantıklılarsa ve haklı oldukları noktalar çocğunluk ise yıne karar benımdır. Hiç bir anne bana çocuğunun kötülüğünü istmez.. Son karar benım ama ailemın onayıda çok önemlidir.

2|0
    0|0
  • erkek adam vazgeçmez her yola başvurur kızın durumu farklı.. sen misin bunu yaşayan ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...