Erkekleri neden aldatırsınız?

siz kızlar neden konuştuğunuz gibi davranmazsınız,gizliden gizliye birşeyler yapmaya çalışırsınız..bu sizin ruhunuzda mı var ? örneğin bu şıllık diye tabir ettiğiniz kadınlara dersiniz ki sevgilisinden yeni ayrılmış hemen kendine birini bulmuş.ama aslında birçoğunuzda aynı şeyi yapıyorsunuz.şıllık olmak okadar da kötü birşey değil demek ki.insan olmak ayrı bir statü.sizde böyle düşünüyor musunuz ?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• genetik yapıdan kaynaklanır bence.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız yada erkek ne farkeder ? Karşısındakini aldatan şerefsizdir.

0|0
    0|0
  • Sevgilisinden ayrılıp hemen kendine başkasını bulmak aldatmak değildir sorunla çelişkili. Birde şu vardır ""Ayrılıktan sonra bir müddet yeni ilişkilere kendini kapatmak yalnızlığı değil asilliği gösterir"" . Kısaca kişilik meselesi.

0|0
    0|0
  • yaa ıste o farklı bı durum ya bu ağır tabırlerını hakedecek kdr art nıyetlı olmuyo bazılarıı istemdışı kelimesi tam da tarife uyuyoo.. yanii elinde olmadan başka birine yakın olabiliyosun ama neden bnde cevap bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Biz kızlar baktık ki size değer verilince biyerleriniz kalkıyo hemen başka amaçlar istekler peşine düşüyosunuz bizde dedik ki yattı balık yan gider bunların amaç belli en iyisi yedekte bir tane dursun.Bak senin gibi çoğul konuştum oldumu

0|0
    0|1
    • neden gizliden yazıosun ?ben tabiki çoğul konuşacağım,üstüne alınanlar yazsın diye..battı balık yan gitmez ayrıca ;) ben birşeyi öğrenmeye çalışıyorum sen benimle tartışmaya çalışıosun..alt psikolojiniz nedir bunu merak ediyorum.

• Sen tam bir şizofrensin sen adammısınki ben senin hayatına katılmak istiyim toton tavan yapmış canım senin :D sus hadi sus bundan sonrakine cevap verme bende vermicem ne mal çıktın sen ya :D

• aptalsın ;)

• erkeklerden ogrendik baktik hem onlar aldatiyor dedik bikerede biz deneyelim nasil biseymis :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam Ben 1,5 yıl bırlıkte yasadım bırıyle cok sevdım ha aptalmısım aldatıldıgımı bıle bıle bırakamadım devam ettım :D toplamda 3. sende yeter dedım cektım ipini :D

Ona sorduğumda bana verdiği cevap :

" Senden aldığım hazzı başkasından alıyormuyum onu merak ettim " dedi :D

Ona içimdeki çocuğu öldürdün farkındamısın gülemiyorum bile dedim.. bana;

" Sen daha bir olgunlaştın" dedi :D

ulan pisliq benim olgunlaşmam için illaha gidip birinin altınamı yatman lazım dedim..

Düşüp bayıldı :D ( Ağır Geldi sanırım :D )

Umarım faydalı olmuştur :)))

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını ciddi ciddi ben de merak ediyorum bak. hanımlar uyanınca yazarlar artık :)

0|1
    0|0
  • çok şükür beni aldatanda olmadı hiç bir kız arkadaşımıda aldatmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...