Taraftarı olmadığınız takımdan transfer teklifi aldınız takımızını değiştirir misiniz?

Mesela Galatarasarayı tutuyorsunuz ve Beşiktaştan güzel bir transfer teklifi aldınız, takımızını değiştirir misiniz?
Kızlarda cevaplayabilir futbolcu olduğunuzu düşünün :)

• Evet değiştiririm.
    35% (6)32% (8)33% (14)Oy Ver
  • Hayır değiştirmem.
    47% (8)32% (8)38% (16)Oy Ver
  • Orda oynar ama kendi takımımı tutarım.
    18% (3)36% (9)29% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• C dedim. GALATASARAYliyim. Sonucta Besiktas kardes takim sayilir. Herkese saygi duyuyorum fakat Fenerbahcede oynayip tuttugum takima gol atamazdim. Bence bir cok Fenerbahceli arkadasimda boyle dusunuyordur 😊👍

0|0
    0|0
    • Beşiktaş Fenerbahçenin kardeş takımıdır o dediğin 20-25 yıl önce öyleydi canısı senle ben yoktuk yani o dönemlerde..

• Soran kardeş senin dünyadan haberin yok ama olaylar öyle gerçekleşmiyor işte biraz çevrene bak araştır 2011den beri neler dönüyor ortalıkta kim kime daha sıcak davranıyor kim dışlanıyor kim kime destek çıkıyor :D 3 büyükler arasında kardeş takım olarak o ikisi ön plana çıkıyor ama benim kalbimde hala 8taş olarak kalacak sadece diğer kendini büyük sanan takıma karşı kardeş takım oluyor fenerle beşiktaş :D

• Galatasaray'ın Galatasaray'dan başka dostu yoktur!

En İyi Erkek Görüşü

• taraftarı olduğum takımda oynamıyorsam giderim ve sözleşmeme kendi takımıma karşı oynamama şartı koydururdum.

0|0
    0|0
    • :D Böyle bir şart koyuluyomu ya ben hiç görmedim

• ben koydururdum sonuçta bir takım oyuncusunu başka bir takıma kiralarken bu şartı koydurabiliyor bize karşı oynatamazsın diye oyuncunun bireysel şartlarında neden olmasın

• Evet fenerbahçeden anadolu kulüplerine transfer olan oyuncuların %80i sözleşmesine bu maddeyi koyduruyor ya da fenerbahçe koyduruyor ve fenere karşı oynayamıyorlar o kulüplerinde teknik direktörleri baya şikayetçi oluyor bu durumdan ve sadece fener yapıyor bunu

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır değiştirmem.😊

0|0
    0|0
  • Hayır değiştirmem, Galatasaraydan daha ötesi yok.

0|1
    0|0
  • değiştiririm

0|0
    0|0
  • Değiştirir şike yaparım. Yaşasin kötuluk :D :D

0|0
    0|0
  • Hayir degiştirmem.. #Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Transfer teklifi iyiyse neden değiştirmesin baksanıza arda turana ne zaman baksam başka yerlede

0|0
    0|0
    • Arda Turan Gs'yi satıp Beşiktaşa gelmediki. Barcelonaya gitti 100 yılda bir olacak bir olay bu :p

• Adamı şu an dünya tanıyo sence hatamı etti gidipte.

• Etmedi hayır ona lafım yokta . Söz bir kere ağızdan çıkar öyle deyipte lafından dönmesi yanlış ☺😊

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu konuda profesyonel dusunemem

0|0
    0|0
  • takımımı değiştirmem

neticede profesyonel futbolcuyum
    para para para.

0|0
    0|0
  • Enayi gs parasi alirim ama yuce Beşiktaş i tutmayi birakmam

0|0
    0|0
  • Dünyalari verseler yine takimima ihanet etmem. Kalbimiz bu renkler ugruna atiyor

0|0
    0|0
    • :D Dünyayı verseler ben takımımı küme düşürtürüm sen ne diyosun

• Her insanin karakteri ve dusunceleri farklidir saygi duyarim :)

• Fark etmez para nerde ben orda 😄

0|0
    0|0
  • Değiştirim.

0|0
    0|0
  • Takımını satan yarın birgün anasını bacısınıda satar.

0|0
    0|0
  • Asla beskktasimi satmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...